Машівці – знавці громадянської освіти: результати всеукраїнської олімпіади

Громадянська освіта старшокласників спрямована на реалізацію загальної мети середньої освіти, яку ставить перед собою нова українська школа. Вона полягає в розвитку та соціалізації особистості, формуванні її національної самосвідомості, громадянської позиції, загальної культури, світоглядних орієнтирів, критичного мислення, творчих здібностей, дослідницьких та аналітичних навичок. Сьогодні ця дисципліна є надважливою.

Машівці долучилися до Всеукраїнської олімпіади з громадянської освіти. На учасників чекали цікаві та різноманітні завдання, які розкривають здібності здобувачів освіти.

Вітаємо переможців та призерів:

І місце – Тетяна Бобирєва (210-і), Кирило Єсін (210-і), Роман Федорченко (211-і гр.)

ІІ місце – Михайло Соловйов (202-о гр.), Тетяна Маринич (208-е гр.), Софія Фрол (208-е гр.), Анна Шевченко (208-е гр.), Артем Баня (211-і гр.), Діана Харченко (214-дв гр.).

ІІІ місце – Матвій Баранов (201-о гр.), Олександр Немирич (201-о гр.), Марина Самоброд (201-о гр.), Марина Дмитренко (208-е гр.), Руслан Коваленко (208-е гр.), Анна Сухонос (208-е гр.), Ксенія Звягінцева, Лев Сауляк (211-і гр.), Софія Боровик (213-ж гр.), Богдан Боклаг (214-дв гр.), Андрій Кліндухов (214-дв.).

Підготувала студентів викладач коледжу Роман Сахнов. Наснаги Вам у подальших звершеннях!

Бажаємо успіху та віримо, що результати та нагороди надихнуть машівців і далі підкорювати нові вершини в країні знань!