Hard та Soft skills на заняттях з англійської мови: обговорення на засіданні ОМО викладачів іноземної мови ЗФПО Сумщини

17 листопада 2022 року відбулось методичне об’єднання викладачів іноземної мови закладів фахової передвищої  освіти Сумщини.

Тема зустрічі – «Формування спільних та ключових умінь, використання інформаційно-комунікаційних та цифрових технологій в освітньому процесі на заняттях з англійської мови».

Тетяна Косова, викладач МФК СумДУ, презентувала власний досвід з означеного питання та закцентувала увагу колег на розвитку навичок ХХІ століття. Зокрема, наголосила на актуальності формування hard та soft skills на заняттях з англійської мови, окремо виділивши цифрову грамотність, знання англійської мови, швидкий набір тексту, самонавчання, дисциплінованість, емоційний інтелект, критичне мислення, тайм-менеджмент, лідерство, командна робота, креативність та ін.

Ганна Чер’яцова, викладач ВСП «Путивльський фаховий коледж СНАУ», розповіла про розвиток навичок критичного мислення, продемонструвала завдання, які використовує у своїй роботі для його формування.

Яна Коломієць, викладач МФК СумДУ, ознайомила присутніх із використанням дошки Miro на заняттях з англійської мови, зацікавила колег зручністю використання таких цифрових технологій у роботі.

Олена Каплун, викладач комунального закладу СОР «Лебединський фаховий медичний коледж імені професора М.І. Ситенка», продемонструвала можливість створення цифрових аудіокниг за допомогою оболонки Storyjumper і поділилась досвідом  використання інтерактивних робочих листків на платформі liveworksheets.com.

Викладачі методичного об‘єднання долучились до обговорення проведення онлайн-олімпіади з англійської мови серед студентів 1 та 2 курсів закладів фахової передвищої освіти області.

Незважаючи ні на які перешкоди, продуктивний діалог відбувся!

Дякуємо всім причетним за можливість зустрічі!

Продовжуємо розвивати hard та soft скіли кожен на своєму фронті, для того, щоб наші студенти були й надалі конкурентоспроможними на ринку праці! Віримо в ЗСУ! Чекаємо на Перемогу та подальші зустрічі!