Успішно стартувала пора складання іспитів та захисту кваліфікаційних робіт для студентів МФК СумДУ!

23-24.06.2022 року студенти-журналісти зробили кроки на фінішній прямій – склали кваліфікаційний іспит із фахових дисциплін.

Голова комісії та стейкхолдер Анастасія Криштоп (головна редакторка ТОВ ТРК “Академ-ТV”), Еліна Валюх (заступник директор з НМР), Віта Павленко (завідувач відділеня), Наталія Пономаренко та Оксана Загорулько, Лідія Скороходова (викладачі) відзначили належний фаховий рівень теоретичної і практичної підготовки майбутніх журналістів.

Студенти щиро дякували голові комісії, викладачам за ґрунтовні знання та професійні вміння, які отримали за період навчання. Але для кожного випускника МФК СумДУ став по-родинному теплим острівцем знань і журналістських та наукових надбань, бо викладачі, які працюють тут, з надзвичайним, лише їм притаманним хистом, засівають ниви людських душ зернами мудрості, любові до обраної професії, до людини, до українського слова, до Батьківщини… І навчають своїх студентів так же захоплено й самовіддано торувати власний журналістський шлях.