Пожинаємо плоди участі машівців у міжнародних проєктах “Медіа&Капсули” та “Медіа&Вчительський кампус”!

Під час реалізації цих проєктів студенти-журналісти та студенти-програмісти МФК СумДУ на чолі з Наталію Пономаренко активно долучилися до наповнення мультимедійного словника з інфомедійної грамотності (режим доступу: https://lcorp.ulif.org.ua/InfoMediaVLL/): працювали над перекладом термінів та дефініцій, знімали відеопояснення, записували аудіопояснення, ознайомлювалися з особливостями роботи редактора та програміста під час створення такого продукту.

Приємно відзначити, що віртуальна лексикографічна лабораторія «Мультимедійний словник з інфомедійної грамотності». 2021-2022. – переможець конкурсу наукових та навчальних видань СумДПУ імені А.С. Макаренка в номінації «Електронні видання».

Натхненниками створення віртуальної лексикографічної лабораторії є Український мовно-інформаційний фонд НАН України.

Створено в рамках грантової програми «МЕДІА&КАПСУЛИ» (2021-2022) проєкту «Вивчай та розрізняй: інфомедійна грамотність», IREX (Рада наукових досліджень та обмінів) за підтримки Посольств Великої Британії та США у партнерстві з Міністерством освіти і науки України та Академією української преси.