До Днів науки: участь у міжнародній конференції

12 травня 2022 року відбулося пленарне засідання V Міжнародної науково-практичної конференції «Академічна культура дослідника в освітньому просторі: національний та європейський простір».

У конференції були представлені такі заклади вищої освіти: Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини; Інститут педагогічної освіти і освіти дорослих імені Івана Зязюна НАПН України; Донбаський державний педагогічний університет; КЗ Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти; Донецький національний університет імені Василя Стуса Відокремленого підрозділу «Миколаївська філія Київського національного університету культури і мистецтв»; Таврійський національний університет імені В.Вернадського; Закарпатський угорський інститут імені Ференца Ракоці ІІ; Національний авіаційний університет; Український мовно-інформаційний фонд Національної академії наук України; КЗВО “Луцький педагогічний коледж” Волинської обласної ради; КЗ «Прилуцький гуманітарно-педагогічний фаховий коледж імені Івана Франка» Чернігівської обласної ради; Управління державної служби якості освіти в Україні в Сумській області; Машинобудівний коледж Сумського державного університету та ін.

Родзинкою заходу є взаємозв’язок та наступність щкола – коледж – заклад вищої освіти. На часі низка питань щодо освітнього процесу в умовах воєнного часу, що постали перед українським освітнім фронтом.

Психологічна і педагогічна підтримка, особливості дистанційного навчання, проблеми наукових досліджень в розрізі академічної культури – питання, які були предметом доповідей учених з різних куточків України та закордону.

До пленарної частини долучилася і студентка спеціальності Журналістика МФК СумДУ Ольга Ларіонова (наук. Керівник – доктор філософії, викладач Наталія Пономаренко) з доповіддю «Розвиток культури академічної доброчесності у ЗФПО: телепроєкт “Наші всюди”».

Відео пленарної частини: http://surl.li/bzjrs.

Кожен воює на своєму фронті! Наближаємо перемогу!