Викладання української мови і літератури в умовах війни: досвід викладачів машу

28 квітня 2022 року відбулося інтегроване заняття, на якому перетнулися сила слова та музики в умовах сьогодення.

До цієї неординарної зустрічі долучилися філологи, музиканти та журналісти.

Серед спікерів – команда МФК СумДУ. Наталія Пономаренко, (доктор філософії, викладач спеціальності Журналістика), за підтримки студентів-медійників поділилася власним баченням інтеграції медіаграмотності на заняттях з української літератури в умовах воєнного та поствоєєного часу.

До дискусії приєдналися Євгенія Проворова (доктор педагогічних наук, професор НПУ імені М.П. Драгоманова (м.Київ), Любов Шерстюк (методист з української мови та літератури центру освіти “Оптіма”(м.Київ), Тетяна Сєрих (доктор філософії, методист Сумського палацу дітей та юнацтва (м.Суми), Наталія Орленко (викладач МФК СумДУ (м. Суми), магістранти СумДПУ ім. А.С. Макаренка (м. Суми), студенти-журналісти МФК СумДУ.

Учасники до зустрічі доєднувались з України, Польщі, Швейцарії, тому презентація проєкту “Наші всюди” студентського телеканалу МашТВ розширила ідейні спектри і наповнила освітній онлайн-простір вірою і силою духу.