Машівці випробовували свої сили, перевіряючи знання з англійської мови.

До випробувань долучилися студенти першого та другого курсів ВСП «Машинобудівний фаховий коледж СумДУ».

Онлайн-олімпіада з англійської мови відбувалася в чотири етапи: говоріння, аудіювання, читання та письмо. До складу журі увійшли викладачі іноземної мови.

«Я вперше брала участь в олімпіаді з англійської, тим паче в онлайн-режимі. Спочатку мені було трохи страшно, тому що я не знала чого очікувати, але пройшло все «досить гладко». Організація була на вищому рівні. У день проведення всі приєдналися до зустрічі, на початку було проведено інструктаж до виконання завдань. Говоріння мені сподобалась найбільше. Інші етапи такі як аудіювання і читання особисто для мене видалися складнішими, адже забракло часу, але я впоралась. Останнім етапом було письмо, тут мені знадобились політ фантазії і знання структури листа. Загалом це був корисний досвід для всіх учасників», – ділиться враженнями учасниця олімпіади Нестеренко Катерина, студентка 1 курсу спеціальності 122 «Комп’ютені науки»:

Вітаємо переможців та призерів:

1 місце – Євгеній Отрох (викладач Яна Коломієць).

2 місце – Катерина Романенко (викладач Тетяна Косова).

3 місце – Максим Долгов (викладач Галина Безматна) та Катерина Нестеренко (викладач Тетяна Косова).

Вітаємо переможців! Усім бажаємо подальших успіхів у навчанні!