Фінальний етап ХІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка: серед переможців – машівці

5 лютого 2022 року, в обласних центрах і Києві відбувається фінальний етап ХІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

«Вкотре Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка об’єднує українців навколо культури. Українська мова має давню історію, а цінності духовного буття формувалися впродовж століть на творчості Тараса Шевченка», – привітав учасників конкурсу Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет.

Серед переможців обласного етапу – студентка спеціальності 061 Журналістика МФК СумДУ Маргарита Гойко (викладач – Світлана Гуржій).

Упевнені, що Маргарита, виконуючи завдання фінального етапу, продемонструвала красу українського слова й думку через сучасне розуміння Шевченкових творів!

Детальніше в новинах: