Вітаємо студентів-випускників спеціальності 186 Видавництво і поліграфія з успішним захистом дипломних проєктів!

Пройдено останній етап навчання, вдало подоланий складний бар’єр, підбито підсумок навчання в Машинобудівному фаховому коледжі СумДУ – тепер перед нами гордо стоїть дипломований фахівець у сфері друкарського виробництва. Отриманий у результаті кропіткої роботи диплом символізує пропуск у світ нової професії.

Нехай збувається все заплановане, не сповільнюється професійний ріст! Бажаємо успішного становлення! Тепер перед вами відкриті всі шляхи до ваших мрій, тепер у ваших руках ключ до успіху й можливості бути щасливою людиною. Бажаємо самореалізації в житті, блискучої кар’єри та вірної любові до своєї професії. Нехай на вашому боці завжди буде удача, а в житті допомагає підтримка ваших рідних батьків, викладачів коледжу та друзів.