Медіаграмотність: впровадити не можна нівелювати (де кома?)

24 січня 2022 року викладач спеціальності 061 Журналістика Наталія Пономаренко долучилася до онлайн-наради консультантів з початкової освіти центрів професійного розвитку педагогічних працівників «ФОРМУЄМО МЕДІАГРАМОТНІСТЬ: АКТУАЛЬНІСТЬ МЕДІАОСВІТИ ТА ЦІКАВІ ВПРАВИ ДЛЯ МОЛОДШИХ ШКОЛЯРІВ».

Модерувала захід – методист з початкової освіти, доктора філософії Катерини ДІХНИЧ, яка наголосила особливостях змістової лінії «Досліджуємо медіа» відповідно до Типової освітньої програми початкової школи, що передбачає набуття навичок, пов’язаних із медіапродуктами. Інтегрована в початкову школу, медіаосвіта допомагає школярам критично мислити, вчитися шукати й перевіряти інформацію, аналізувати медіаповідомлення і самостійно створювати такі медіапродукти.

До розмови долучилася доктор філософії, викладач ВСП «Машинобудівний фаховий коледж Сумського державного університету» Наталія ПОНОМАРЕНКО, яка презентувала результати роботи команди МФК СумДУ – учасниці грантового проєкту «МЕДІА&КАПСУЛИ», що є складником міжнародного проєкту «Вивчай та розрізняй: інфомедійна грамотність», що виконується Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX) за підтримки Посольств США та Великої Британії, у партнерстві з Міністерством освіти і науки України та Академією Української преси.

Долучайтеся до нашого проєкту та куштуйте «медіаграмотні капсули»!