Підбиваємо підсумки року та навчання: останнє заняття в Школі фінансової грамотності

Музей – це місце, де зустрічаються сьогодення і минуле. Коли проходиш по його залах, то відчуваєш, як дух часів, що пішли, наповнює тебе.

28.12 2021 року у Школі фінансової грамотності відбулося останнє заняття – екскурсія до Музею грошей, який знаходиться в Конгрес-центрі СумДУ. Екскурсовод пані Лариса провела захопливу екскурсію. Експозицію музею побудовано за хронологічним принципом – починаючи від примітивних товаро-грошей і закінчуючи національною грошовою одиницею сучасної України – гривнею. Це була незвичайна екскурсія, бо слухачі Школи мали змогу дослідити найважливіші віхи історії України не за допомогою археологічних знахідок і фотографій, а просто споглядаючи на гроші на стендах та у вітринах, які насправді найточніше ілюструють життя людей у різні часи.

І на останок приємності – отримання сертифікату, який засвідчує успішне завершення Школи фінансової грамотності.

Бажаємо всім слухачам Школи фінансової грамотності міцного здоров’я, творчих успіхів та наснаги, легкого фінансового року!

Віримо, що в майбутньому слухачі Школи стануть студентами МФК СумДУ!