Як у маші фондову біржу організували: третє заняття Школи фінансової грамотності

Підвищення рівня фінансової грамотності населення, а особливо молодого покоління українців, необхідне для формування раціональних споживачів фінансових послуг, які здатні керувати особистими фінансами та поводити себе відповідально в питаннях, що стосуються грошей, фінансів та кредиту.

Формування нового економічного грамотного образу мислення, розвиток навичок, компетентностей та культури раціональної фінансової поведінки сприятиме забезпеченню стабільності фінансового сектора та економіки України в цілому.

Зважаючи на це, у МФК СумДУ функціонує Школа фінансової грамотності. 12.12 2021 року Школа фінансової грамотності відбулося третє заняття з незмінним викладачем Лідією Скороходовою.

Заняття було присвячене біржі. Слухачі побували на умовній фондовій біржі, і не тільки побували, а й спробували себе в ролі активних її учасників. А це допомогло зрозуміти, що таке біржа та як вона розвивається в Україні.

Чекаємо нових зустрічей з майбутніми акулами фінансів!

Наступне заняття відбудеться 26 грудня 2021 року (початок о 10.00).