Поетичний челедж. Українська поезія англійською.

🍂У холодну пору пізньої осені хочеться тепла й затишку. А в умовах карантину нам не вистачає ще й дружнього спілкування.
👍І чому б не зібратися зі студентами та не почитати вірші, адже заохочення до поезії – це життєво важливе джерело натхнення, дотик до прекрасного, світлого і вічного.
🤔А якщо поекспериментувати і перевірити, як звучатимуть вірші українських поетів англійською???
🤗Оце ідея! CHALLENGE!
🎤У ході заходу звучала поезія Тараса Шевченка, Івана Франка, Володимира Сосюри, Ліни Костенко англійською.
🧑‍🎓 Деякі з учасників були дуже переконливими і вправними у ВЛАСНОМУ перекладі віршів.
👍Вдячні нашим студентам за участь у вечорі поезії «Poetic Challenge. Ukrainian Poetry in English» та викладачам англійської мови Галині Безматній, Ользі Бершадській та Тетяні Косовій за організацію такого атмосферного різнобарвного по-осінньому челенджу.
❓ А яку поезію любите читати Ви цими довгими карантинними осінніми вечорами? Діліться в коментарях👇