Машівці довели, що люблять Alma mater

Студенти МФК СумДУ долучилися до святкування Дня народження коледжу в межах проведення тижня спеціальності Комп’ютерні науки, організувавши онлайн-фотовікторину «Що це за місце?».

Організаторами виступили викладачі спеціальності 122 Комп’ютерні науки.

Головна ідея заходу полягала в тому, що відстань – не перешкода для спілкування і любові до рідного коледжу. Учасникам було запропоновано відгадати місце в коледжі, закодоване на фотографії.

«Спасибі величезне всім, хто взяв участь, – зазначила голова ЦК спеціальності 122 Комп’ютерні науки Анна Ровна. – Те, на скільки швидко «долітали» відповіді, довело одне: де б ми не були, ми любимо свій рідний коледж!»

Переможцями онлайн-фотовікторини стали: Марина Гайда, Ольга Моісеєнко, Даша Кулібаба.

Вітаємо переможців та бажаємо повного занурення в студентське цікаве життя в стінах Машинобудівного фахового коледжу Сумського державного університету!