Уклін усім, хто край свій боронив!

Студенти МФК СумДУ долучилися до патріотичної акції “Лист ЗАХИСНИКУ України”.

За ініціативи Лідії Скороходової (класного керівника 414-дв групи) Лидия Скороходова, підтримки викладачів філологічних дисциплін Світлани Гуржій та Наталії Пономаренко студенти 113, 213, 313, 413, 211 та 110 груп написали листи захисникам України, які нині виконують свій обов’язок.

“Участь у цій акції – це нагода передати військовій спільноті вістку, що ми цінуємо все те, що вони роблять, щоб зберегти безпеку в нашій державі”, – студентка 113 групи Діана Єфіменко Діана Єфіменко.

“Листами ми підтримуємо наших військовослужбовців, які щодня жертвують собою заради нас, наших родин і нашого майбутнього”, – ділиться враженнями студентка 211-і групи Ольга Срібна.

Листи люб’язно погодився передати захисникам волонтер, випускник кафедри вiйськовоi пiдготовки СумДУ Дінець Максим Анатолійович.

Дякуємо Вам, дорогі захисники!