Розвиваймо в собі навички!

07 жовтня 2021 року в рамках співпраці МФК СумДУ з кафедрою фінансових технології та підприємництва СумДУ відбулась зустріч студентів 2 та 3 курсів спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» ВСП «Машинобудівний фаховий коледж СумДУ» з доцентами кафедри Тетяною Кубах та Людмилою Павленко.

Модератори зустрічі – викладачі економічних дисциплін МФК СумДУ Тетяна Очкова та Лідія Скороходова.

Лекторки запевнили, що стати успішним підприємцем нелегко, але цілком реально. Для цього пані Тетяна та пані Людмила радять розвивати в собі різні навички: hard-skills; soft-skills та  meta-skills.

“Дійсно, у сукупності всі ці навички — опора, яка додає впевненості, допомагає керувати бізнес-процесами, спрямовує та надихає на досягнення мети — реалізацію цікавої бізнес-ідеї”, – ділиться враженнями студентка Тетяна Третякова.