День українського словника

13 вересня в Україні відзначають День українського словника.

Студенти МФК СумДУ із захопленням діляться враженнями від співпраці із Загальноукраїнський центр словникарства УМІФ НАН України (керівник – Маргарита Надутенко Маргар) на засіданні гуртка “Культуромовна особистість журналіста” (керівник – Наталія ПОНОМАРЕНКО).

Разом із Загальноукраїнським центром словникарства УМІФ НАН у 2020-2021 рр. виконували спільно грант «МЕДІА&ВЧИТЕЛЬський кампус» (проєкт «ВИВЧАЙ ТА РОЗРІЗНЯЙ: ІНФО-МЕДІЙНА ГРАМОТНІСТЬ» IREX), у межах якого створено спільний продукт – “Віртуальну лексикографічна лабораторія «Мультимедійний словник з інфомедійної грамотності” (презентація словника за покликанням:

А на завершення провели дебати “ДрукованіVSелектронні словники: чия сила?”, учасниками якого стали студенти 113-ж групи.

А якими словниками користуєтеся Ви?