Змагаймось за нове життя

Берімось краще до роботи,

Змагаймось за нове життя!

Леся українка (1890)

Міжнародний конкурс учнівської та студентської творчості «Змагаймось за нове життя!» (Леся Українка) був започаткований у 2004 році відомою громадською діячкою Марією Фішер-Слиж (Торонто, Канада).

Конкурс проводиться як творче змагання учнівської та студентської молоді за номінаціями: «декламація», «інсценізація», «твір», «науково-пошукова робота», «малюнок», «аудіовізуальний твір», «вокал».

Щорічно до цього конкурсу долучаються члени гуртка “Культуромовна особистість журналіста” (керівник – Наталія Пономаренко) і мають певні досягнення!

Цьогоріч студенти-машівці долучилися в таких номінаціях:  аудіовізуальний твір (Катерина Підопригора, 313-ж група);

декламування (Катерина Безверха, 313-ж група);

малюнок (Анастасія Дядченко, 111-і група);

твір (Маргарита Гойко, 213-ж група).

У 2021 році серед переможців були визначені призери та дипломанти конкурсу. Серед дипломантів твір “Леся в країні див” майбутньої журналістки Маргарити Гойко!

З результатами можна ознайомитися за покликанням: https://konkurs-lesya.com.ua/

Вітаємо та бажаємо нових творчих звершень!