ОНЛАЙН – ЗУСТРІЧ ЗАВІДУВАЧІВ ВІДДІЛЕНЬ

29 квітня 2021 року на базі Відокремленого структурного підрозділу «Машинобудівний фаховий коледж СумДУ» відбулося планове онлайн-засідання обласного методичного об’єднання завідувачів відділень ЗФПО Сумської області.

Були розглянуті питання організації роботи відділення в умовах дистанційного навчання:

• організація роботи відділення в умовах дистанційного навчання (звітна документація, онлайн – зв’язок з батьками);
  • організація дипломного проєктування та державних іспитів в нових умовах навчання (обмін досвідом);
  • партнерська взаємодія сім’ї та освітнього закладу, соціальне партнерство.

На засіданні були присутні 28 завідувачів відділень, представники 15 коледжів області. Під час бесіди відбувся обмін досвідом, обговорені  нагальні питання, що турбують колег під час дистанційної форми навчання. Активну участь в обговорені брали завідувачі відділень:

– Лебединського педагогічного фахового коледжу ім. А.С. Макаренка – Бендюг Микола;

–  Конотопського індустріального педагогічного фахового коледжу СумДУ-  Василець Тетяна;

– Путивльського педагогічного фахового коледжу Стьопочкіна Юлія.