Майстер-клас із відео виробництва для майбутніх журналістів

Члени гуртка “Культуромовна особистість журналіста” (керівник – Наталія Пономаренко) долучилися до заходів, присвячених Європейському тижні цифрової грамотності.

Одним із заходів організованих Міністерством цифрової трансформації України у співпраці з Національною спілкою журналістів був онлайн-тренінг із відеовиробництва для журналістів регіональних медіа, що відбувся 26 березня 2021р.

У ході тренінгу обговорювали низку питань:

• Підготовка до знімання. Яку техніки достатньо мати?
  • Базові правила роботи з обладнанням
  • Як удосконалити навички фільмування
  • Фон, розміщення героя в кадрі, якісні світло та звук
  • Створення візуальної історії та зрозумілих меседжів за допомогою розкадрування
  • Як працює відеовідділ в інтернет-виданні «Українська правда»?
  • Корисні поради та рекомендації

Спікер заходу: Назарій Мазилюк, журналіст, відеомейкер в інтернет-виданні «Українська правда» (працює з відео 4 роки, самостійно створює репортажі, відеоісторії, відео для соцмереж; знімає фільми, інтерв’ю та рекламні ролики).

“Побільше б таких заходів! Усе доступно і корисно для майбутньої професії”, – коментує участь студентка третього курсу Дар’я Барсук.

“Цікавий захід, адже відкрив нові грані обраної професії”, – ділиться враженнями студентка четвертого курсу Анастасія Анастасия Волк.

“Для мене, як першокурсниці, було захопливо та атмосферно, адже це була розмова з практиком, який відкривав таємниці фаху”, – емоційно розповідає студентка першого курсу Ольга Поліщук.