Засідання обласного методичного об’єднання заступників директорів з навчально-методичної роботи закладів фахової передвищої освіти Сумщини

24 березня 2021 року відбулося засідання обласного методичного об’єднання заступників директорів з навчально-методичної роботи закладів фахової передвищої освіти Сумщини (голова ОМО – заступник директора з НМВР МФК СумДУ – Еліна ВАЛЮХ).
Заступник директора з НМВР МФК СумДУ Еліна ВАЛЮХ наголосила на питанні термінів затвердження та впровадження стандартів фахової передвищої освіти, їхнього змісту та надання автономії закладам у виборі дисциплін при формуванні навчальних планів.
Під час відеозустрічі заступник директора Класичного фахового коледжу СумДУ В’ячеслав РЯЗАНЦЕВ поділився досвідом складання навчальних планів та порядку формування вибіркових дисциплін.
Заступник директора Сумського фахового коледжу НУХТ Олександр ЗІГУНОВ дав роз’яснення щодо формування складових додатків до дипломів нового зразка.
Заступник директора Лебединського фахового медичного коледжу Жанна СМОЛОВА акцентувала увагу на доцільності розробки переліку обов’язкових типових положень закладів фахової передвищої освіти області згідно Закону України «Про фахову передвищу освіту».
Учасники сьогоднішнього засідання переконані, що питання є актуальними і необхідно спільними зусиллями їх опрацьовувати та застосовувати в роботі.