All Digital Week: цифрова освіта в дії

Студенти та викладачі Машинобудівного фахового коледжу СумДУ долучилися до Європейського тижня цифрової грамотності.

Першочергово безперечно перевірили рівень своєї цифрової грамотності за допомогою цифрограм на osvita.diia.gov.ua (І Вам радимо!). Результати «діагностика» засвідчено сертифікатами!

«Цікаво, що користуючись інформаційними технологіями щодня ми не замислюємося над елементарними питаннями… Де зберігаються введені дані користувача? Що означає дати згоду на обробку персональних даних? Що таке електронний підпис?» – ділиться своїми емоціями студентка спеціальності 122 «Комп’ютерні науки» Ольга Великодна.

Усе почуте та побачене під час Європейського тижня цифрової грамотності, дає підстави стверджувати: кожному з нас сьогодні потрібна нова кіберстратегія безпеки!