Інвестиції в майбутнє

У рамках тижня спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» та профорієнтаційних заходів кафедри фінансів, банківської справи та страхування СумДУ відбулась зустріч студентів третього курсу 308 – е групи з доцентом кафедри Кубах Тетяною Григорівною.

Під час зустрічі відбулося спілкування щодо особливостей навчання за освітніми програмами «Державні та місцеві фінанси» та «Банківська справа», а також можливостями побудувати успішну кар’єру по закінченню університету.

З метою підвищення рівня обізнаності студентам було запропоновано ознайомитись з перспективними інвестиційними активами на 2021 рік під час презентації на тему «Інвестиційні активи: складова фінансового планування».

Модератором зустрічі виступив викладач економічних дисциплін Скороходова Лідія Іллівна