Фінансові ігори «Смарт-сіті»

В рамках тижня спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» 16 лютого в Машинобудівному фаховому коледжі СумДУ студенти 1-3-х курсів долучилися до фінансових ігор «Смарт-сіті» та «Суми-полія». Модераторами гри стали студенти – активісти студентського директорату та  кафедри фінансів і підприємництва ННІ БІЕМ СумДУ. Зустріч зініціювали викладачі коледжу: Скороходова Лідія Іллівна, Линець Валентина Петрівна, Крамінська Галина Володимирівна, Очкова Тетяна Юріївна, Валюх Еліна Євгенівна, завідувач відділення економіки та інформатики Ананченко Юлія Михайлівна та старший викладач кафедри фінансів і підприємництва СумДУ Жукова Тетяна Анатоліївна. Фінансові ігри стимулюють студента до креативного мислення, розрахунку кризових ситуацій , та передбачення ймовірних ризиків в життєвих ситуаціях ведення бізнесу. Ігри пройшли в дружній атмосфері за чашкою чаю зі смаколиками. Навіть люті морози за вікном не зіпсували настрій та мотивацію студентів.