Онлайн-марафон «Пандемія: як не загубитися у світі інформації»

Локдаун не час розслаблятися, а час покращити знання з медіаграмотності під час карантину, аби протидіяти фейкам, маніпуляціям та інформаційній пропаганді

Це стало девізом студентів спеціальності 061 Журналістика ВСП «Машинобудівний фаховий коледж Сумського державного університету».

На онлайн-марафоні «Пандемія: як не загубитися у світі інформації» учасники дізналися:

Як у своїй щоденній роботі протистояти фейкам і вміти їх розрізняти в умовах пандемії;

Що потрібно знати, аби уникати маніпуляцій в соцмережах;

Які інформаційні кампанії використовувалися під час поширення COVID-19 та багато іншого.

Спікерами заходу були:

Тетяна Ковальова, кандидат наук із соціальних комунікацій, доцент (Тема виступу: «Яким має бути достовірне інформування у ЗМІ в період пандемії»);

Олександр Гороховський, керівник фактчек-проекту «Без брехні», медіатренер (Тема виступу: «Фейки під час епідемії COVID-19»);

Андрій Куликов, журналіст, теле- і радіоведучий, медіаексперт (Тема виступу:

«Пропаганда у СРСР та зараз під час пандемії»);

Віктор Бобиренко, керівник експертної групи «Бюро аналізу політики» (Тема виступу: «Власний досвід просвітницької діяльності у медіа»);

Дмитро Тіщенко, засновник онлайн-журналу ЦУКР (Тема виступу: «Чому запустити власний блог або медіа зараз – найкраща).

«Мені дуже сподобалася конференція. Цікаві спікери, актуальна корисна інформація. Я дізналася багато нового про сучасні фейки. Було приємно брати участь», – ділиться враженнями студентка четвертого курсу спеціальності 061 Журналістика Дарина Трубарова.