МАШИНОБУДІВНИЙ КОЛЕДЖ
  1. Документи приймальної комісії
  2. Результати вступних іспитів
  3. Рейтингові списки
  4. Сторінка "Вступ" (Facebook)
  5. Буклети спеціальностей

Сайт приймальної комісії

Комп'ютерні курси для школярів

Комп'ютерні курси для школярів проводять викладачі спеціальності 122 «Комп'ютерні науки» Машинобудівного коледжу СумДУ вже декілька років поспіль.

Цього року до нас приєдналися школярі 5-9 класів різних шкіл міста. Юні хакери прагнуть вивчати сучасні напрямки інформаційних технологій: веб-дизайн і тривимірне моделювання.

«Мені подобається веб-дизайн. Я хочу дізнатися більше про веб-інтерфейси для сайтів та веб-додатків», – розповідає слухач курсів Тетяна Герман.

«А я захоплений тривимірним моделювання, адже це представлення будь-якої тривимірної поверхні об'єкта за допомогою спеціалізованого програмного забезпечення», – захоплено ділиться враженнями слухач курсів Андрій Самойленко.

Юні IT-шники вже зробили свої перші кроки, а саме навчилися верстати  веб-сторінки і зв'язувати їх за допомогою гіперлінків, форматувати текст, будувати таблиці, створювати карти-зображення, а попереду ще багато цікавого…

Бажаємо успіхів нашим маленьким дизайнерам! Ті, хто ще не з нами, приєднуйтесь!