МАШИНОБУДІВНИЙ КОЛЕДЖ
СУМСЬКОГО ДЕРЖАВНОГО УНІВЕРСИТЕТУ

15 листопада 2019 року студенти  Машинобудівного коледжу спеціальностей «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» і «Технологія обробки матеріалів на верстатах і автоматичних лініях» разом з викладачем економічних дисциплін Скороходовою Лідією Іллівною відвідали Сумський міський центр зайнятості. Метою цієї екскурсії було ознайомити студентів-випускників з правилами працевлаштування в нашому місті, надати інформацію про головні завдання, що покладаються на міський центр зайнятості і створити певну уяву у студентів про відносини між роботодавцем і шукачами роботи. Окрім цього, нам пощастило прослухати лекцію щодо коректного складання резюме для якнайкращого і найшвидшого працевлаштування. Також, ми дізналися як працюють електронні автоматизовані помічники, де можна знайти інформацію про вакансії на ринку праці. Сподіваємось і віримо у те, що здобуті у коледжі корисні і ґрунтовні знання допоможуть знайти якомога краще робоче місце з можливістю постійного самовдосконалення і підвищення кар’єрного зросту.

Щиро вдячні викладачеві за насичений день, сповнений корисними знаннями!

студентка 308-е групи

Худенко Аліна