МАШИНОБУДІВНИЙ КОЛЕДЖ
СУМСЬКОГО ДЕРЖАВНОГО УНІВЕРСИТЕТУ

Чи всі Ваші ідеї реалізовано?

Чи всі Ваші ідеї приносять прибуток?

Не вірите, що ідеї приносять прибуток? Дарма! У Машинобудівному коледжі СумДУ  Вас навчать, як це зробити!

Провідниками у світ бізнесу для студентів третього курсу МК СумДУ спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» стали викладач кафедри економіки та бізнес-адміністрування СумДУ Богдан Леонідович Ковалев та викладач МК СумДУ Лідія Іллівна Скороходова. Під час тренінгового заняття «Від ідеї – до бізнесу» охочі мати власний бізнес – студенти 308-е групи МК СумДУ –   акумулювали свої бізнес-ідеї та успішно презентувати їх професіоналам своєї справи.

Пам'ятаймо, що все потребує знань, але цьому теж можна навчитися. Головне, щоб подобалось цим займатися! А найкраще місце, де навчать заробляти на ідеях, – Машинобудівний коледж Сумського державного університету!