МАШИНОБУДІВНИЙ КОЛЕДЖ
СУМСЬКОГО ДЕРЖАВНОГО УНІВЕРСИТЕТУ

7 листопада 2019 року в Машинобудівному коледжі відбулося свято Слова – презентація четвертого випуску альманаху студентської творчості «Мова єднання».  Презентація альманаху «Мова єднання» присвячена Дню  української мови та писемності.

«Проєкт започатковано чотири року тому. Його тематику визначають разом студенти та викладачі. Авторами цьогоріч стали більше двадцяти студентів навчального закладу.», – розповідає редактор видання, викладач української мови Наталія Пономаренко.

Теми цьогоріч до альманаху ввійшли твори, пов’язані з тим, що 2019 рік оголошено Роком єдності України в честь 100-річчя з дня проголошення Акту возз’єднання Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки. У той же час до видання увійшли кращі твори учасників літературних конкурсів за 2018-2019 навчальний рік.

Привітати юних літераторів з дебютом на письменницькій ниві прийшли представники адміністрації та юні поети міста Суми.

Сподіваємося, що ця гарна започаткована традиція не буде забута і в наступному році.