МАШИНОБУДІВНИЙ КОЛЕДЖ
СУМСЬКОГО ДЕРЖАВНОГО УНІВЕРСИТЕТУ

У рамках проведення тижня циклової комісії соціально-гуманітарних дисциплін, 13 листопада 2019 року, у конференц-залі коледжу викладачами української філології було організовано та проведено конкурс виразного читання «Я хочу сказати простими словами…».

Учасників конкурсу оцінювало професійне журі, на чолі якого був кандидат педагогічних наук, доцент кафедри педагогіки Сумського державного педагогічного університету ім. А.С. Макаренка Дмитро Будянський. Журі брало до уваги не лише знання тексту, а й артистизм, емоційність та зовнішній вигляд.

Глядачі з насолодою прослухали перлини літератури.

Усі конкурсанти були нагороджені подяками за участь, але призові місця розподілились наступним чином: І місце – Анна Канаєва (110 група), ІІ місце – Аліна Худенко (308 група), ІІІ місце – Анна Скусинець (студентка Сумського державного педагогічного університету ім. А.С. Макаренка).

Після виступів учасників відбувся майстер-клас з риторики від членів журі.

Такі конкурси потрібні задля виявлення обдарованих талановитих дітей, розвитку емоційності та художнього смаку особистості, пізнання осмислення краси художнього слова, удосконалення мистецтва живого мовлення, як джерела збагачення національної культури України.