МАШИНОБУДІВНИЙ КОЛЕДЖ
СУМСЬКОГО ДЕРЖАВНОГО УНІВЕРСИТЕТУ

Знайомство з майбутнім роботодавцем:

екскурсія на АТ КБ «Приватбанк»

Студенти першого та другого курсів спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» Машинобудівного коледжу СумДУ з викладачами фахових дисциплін Тетяною Очковою та Галиною Крамінською відвідали СУМСЬКУ ФІЛІЮ АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА КОМЕРЦІЙНОГО БАНКУ "ПРИВАТБАНК".

«Ми ознайомилися з особливостями роботи операторів контактного центру, юридичного відділу та відділення по роботі з VIP-клієнтами», - ділиться враженнями студентка 208-е групи Дар’я Свірідова.

Цікаву та змістовну екскурсію провела керівник направлення трудових ресурсів СФ ПАТ КБ «ПриватБанк» Лариса Сітковська, яка розповіла про історію найбільшого банку України та його інноваційні продукти, дала поради щодо поведінки в проблемних ситуаціях та оволодіння навичками продажу банківських послуг.

Лекція співробітників банку дала можливість «відчути внутрішню кухню» АТ КБ "Приватбанк": умови кредитування та оподаткування, здійснення депозитних операцій, особливості роботи з фізичними та юридичними особами, хід здійснення ідентифікації та верифікації нових клієнтів, вивчення й уточнення інформації для проведення аналізу платоспроможності клієнтів під час видачі кредитів.

Надзвичайно корисною для студентів була інформація про актуальні вакансії та можливість пройти онлайн-практику в ПриватБанку, за результатами якої найкращих практикантів зараховують до кадрового резерву банку.