МАШИНОБУДІВНИЙ КОЛЕДЖ
СУМСЬКОГО ДЕРЖАВНОГО УНІВЕРСИТЕТУ

7 жовтня 2019 р. розпочався освітній симпозіум «Вивчай та розрізняй: інфомедійна грамотність», який виконується Радою Міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX) за сприяння Посольства США та Посольства Великої Британії.

Для участі у заході до столиці України з’їхалися освітяни з 25-ти міст, зокрема і викладач Машинобудівного коледжу Сумського державного університету Наталія Пономаренко.

Деякі меседжі симпозіуму:

- варто вміти спілкуватися аргументами, а не переходити на особистості;

- медіа, яке ми дивимося, буде впливати на наші рішення так, як їжа, яку ми споживаємо впливає на наш зовнішній вигляд;

- кожний має стати фільтром, який пропускає через себе дезінформацію;

- учителі мають навчити учнів СТАВИТИ ЗАПИТАННЯ: «Хто за це заплатив?» (інформація, яку споживаємо);

- формувати читацький смак до споживання якісної інформації;

- у навчальному закладі має функціонувати газета, радіо, канал, щоб здобувачі освіти знали, як «готується» інформація, та уміли створювати якісний медіапродукт.

Спасибі організаторам Irex та АУП – Мехри Дракмах, Любов Квасюк, Олені Тараненко, Тетяні Івановій, Валерію Іванову за фестиваль медіаграмотності для освітян!

Цікава актуальна інформація, професійна майстерність спікерів спонукає кожного учасника до подальших роздумів, свідомого осмислення та фільтрування різноманітної інформації в умовах дезінформації!

Отож, вивчай та розрізняй!