МАШИНОБУДІВНИЙ КОЛЕДЖ
СУМСЬКОГО ДЕРЖАВНОГО УНІВЕРСИТЕТУ

 Участь студентів МК СумДУ у конкурсах , конференціях, олімпіадах, конференціях у 2014-2015 н.р.        

ПІБ студента

Назва заходу

Місце

ПІБ керівника

1

2

3

4

 

5

6

Гахун Андрій-402-о

Гаджиєв Марат-204-х

Горпінченко Анастасія-213-вс

Комендантова Анастасія-213-вс

Редька Фелікс-213-вс

Чілікіді-Сініченко Анжеліка-213

Міський

чемпіонат з інтелектуальних ігор на приз «Комсервісу»

 

 

І

26.11.14

серед ВНЗ І-ІІ р.а.

Бондаренко Д.І.

 

 

1

2

3

4

 

5

6

Гахун Андрій-402-о

Гаджиєв Марат-204-х

Горпінченко Анастасія-213-вс

Комендантова Анастасія-213-вс

Редька Фелікс-213-вс

Чілікіді-Сініченко Анжеліка-213

Міський

чемпіонат з інтелектуальних ігор серед команд 2-5 кур ВНЗ ІІІ-ІV рівня

ІІ

3.12.14

Бондаренко Д.І.

 

1

2

3

Редька Фелікс-213-вс

Єндальцева Альбіна-113-вс

Погребний Віктор -113-вс

Конкурс творчих робіт «Рідна мова-моя честь і гідність»  на базі СДПУ ім. А.Макаренка

І

ІІ

ІІ

Пономаренко Н.П.,

 Гуржій С.М.

1

 

2

Лисенко Маргарита-213 вс

 

Головенко Євгенія-213 вс

ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з укр. мови

І

 

ІІІ

Гуржій С.М.

1

 

2

Єременко Анна-108-е

 

Сітало Алла-108-е

ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з

математики

ІІІ

 

ІІІ

Вороніна Н.К.

1

 

 

2

Чорнобай Марина-310- і

 

 

Шепелєв Дмитро-210-і

ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з

Інформ. і ОТ

ІІ

 

 

    ІІІ

Лобова В.В.

1

Комендантова Анастасія-213 вс

Обласний етап олімпіади з англ. мови

І

Безматна Г.І.

1

2

3

Потапов Дмитро-201-о

Столяр Микола-110-і

Шепелєв Дмитро-210-і

Обласний конкурс краєзн. проектів

ІІ

Титаренко А.В.

1

2

3

4

5

Грищенко Ярослава-308-е

Шевченко Ірина   -208-е

Копосова Ірина-208-е

Бунчукова Ольга-208-е

 Москальова Оксана -308-е

Обласний брейн-ринг

ІІ

Крамінська Г.В.

1

Глазунова Валерія-102-о

Обласний етап олімпіади з

хімії

ІІ

Пальмова І.О.

1

2

3

Маренич Михайло-406-л

Рясний Андрій -406-

Литвинов Віктор -406-л

Всеукраїнський конкурс науково-творчих робіт з металургії серед студентів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації

27.03.2015 року

ІІ

Гальченко І.Г.

Участь студентів МК СумДУ у конкурсах , конференціях, олімпіадах, конференціях у 2015-2016 н.р. 

ПІБ студента

Назва заходу

Місце

ПІБ керівника

1

 

Швець Анна-108е

ІІ тур Всеукраїнського конкурсу знавців української мови ім. Петра Яцика

ІІ

Пономаренко Н.П.

2

Смик Каріна-213 вс

ІІ тур Всеукраїнського мовно-літературного конкурсу з української мови

ім. Тараса Шевченка

12 грудня 2015

ІІІ

Гуржій С.М.

3

Дяченко Єгор-410-і

Кір’ян Максим-410-і

Танський Сергій-410-і

VІІ студентська конференція СумДУ «Перший крок  у науку»

20 грудня 2015

І

Ананченко Ю.М.

Ровна А.В.

4

Смик Каріна-213 вс

ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з української мови

21 лютого 2016

ІІІ етап Всеукраїнської олімпіади з української мови

20-21 квітня 2016

І

 

6 рейтинг, диплом – номінація за грамотність

Гуржій С.М.

5

Верещага Сергій-108е

ІІ (обласний ) олімпіади з англійської мови

24 березня 2016

ІІ

Безматна Г.І.

6

Гаврилів Анна-110і

ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з математики

30 березня 2016

І

7 рейтинг в ІІІ етапі

Вороніна Н.К.

7

Шепелєв Дмитро-310і

ІІ етап Всеукраїнської

олімпіади з інформатики

06 квітня 2016

І

16 рейтинг в ІІІ етапі

Лобова В.В.

8

Теницький Олександр110і

ІІ етап Всеукраїнської

олімпіади з інформатики

06 квітня 2016

ІІ

Лобова В.В.

9

Гончаренко Маргарита208е

Сітало Алла-208е

Федоришин Іван-208е

БєлоцерковськаНастя208е

Бончукова Ольга -208е

Сергієнко Дарина 208е

Брейн-ринг з економ теорії

19.04.2016

ІІ

Крамінська Г.В.

10

Тимошенко Дмитро-110і

ІІ етап Всеукраїнської

олімпіади з фізики

21 квітня 2016

І

Голубкова І.М.

11

Шевченко Євген -101о

ІІ етап Всеукраїнської

олімпіади з фізики

21 квітня 2016

ІІ

Голубкова І.М.

12

Гураль Надія-310і

Обласний конкурс краєзнавчих проектів

20 квітня 2016

ІІІ

Титаренко А.В.

Участь студентів МК СумДУ у конкурсах , конференціях, олімпіадах, конференціях у 2016 -2017 н.р.    

ПІБ студента

Назва заходу

Місце

ПІБ керівника

1

 

2

 

3

Смик Каріна-313 вс

 

Швець Анна-208-е

 

Глуховцов Дмитро-110-і

ІІ тур Всеукраїнського конкурсу знавців української мови ім. Петра Яцика

03 грудня 2016 р

І

 

ІІ

 

І

Пономаренко Н.П.

 

 

Гуржій С.М.

4

5

6

Шепелєв Дмитро.-410-і

Редя Артем -410-і

Гураль Надія-410-і

VІІІ студентська конференція СумДУ «Перший крок  у науку»

11 грудня 2016 р

ІІ

ІІ

ІІІ

Ананченко Ю.М.

Ровна А.В.

7

Гаврилів Анна-210-і

ІІ (обласний ) олімпіади з української мови

22 лютого 2017 р

ІІ

Гуржій С.М.

8

Верещага Сергій-108е

ІІ (обласний ) олімпіади з англійської мови

23 березня 2017 р

ІІ

Безматна Г.І.

9

 

 

10

Медведєва Катерина-110і

 

Білан Владислав-110і

ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з математики

30 березня 2017 р

І

16 місце в ІІІ етапі

ІІ

Вороніна Н.К.

11

Теницький Олександр-210і

ІІ етап Всеукраїнської

олімпіади з інформатики

13 квітня 2017 р

ІІ

Лобова В.В.

12

Білан Владислав-110і

ІІ етап Всеукраїнської

олімпіади з хімії

15 березня 2017  р

ІІІ

Пальмова І.О.

13

 

14

15

16

17

18

Венедиктова Дарина-208е

Радько Вікторія-208е

Швець Анна-208е

Усик Неля-208е

Гордєєва Аліна -208е

Осьмакова Яна 208е

Брейн-ринг з економ. теорії

18.04.2017 р

V

Крамінська Г.В.

19

Білан Владислав-110і

ІІ етап Всеукраїнської

олімпіади з фізики

26 квітня 2017 р

І

Голубкова І.М.

20

Коба Даніїл-308е

Осінній бізнес –форум СумДУ, створення колективних бізнес-проектів, жовтень 2016 р.

Літній бізнес –форум СумДУ, створення індивідуальних  бізнес-проектів

22-23 квітня 2017 р.

 

І

 

 

 

Гранд на впровадження бізнес- проекту в життя

Скороходова Л.І.

21

Глуховцов Дмитро-110-і

Обласний конкурс з краєзнавства

20 квітня 2017

Номінація

«Історія малої батьківщини»

Бондаренко Д.І.

Участь студентів МК СумДУ у обласних   конкурсах , конференціях, олімпіадах у 2017 -2018 н.р.       

ПІБ студента

Назва заходу

Місце

ПІБ керівника

1

 

Теницький Олександр-310-і

 

ІІ етап ХІ Всеукраїнської

олімпіади з інформатики та комп’ютерної техніки

27 березня 2018 р

І

(ІІІ місце в ІІІ етапі,

м. Кривий Ріг)

Лобова В.В.

 

2

Шкарупа Даніїл-110-і

 

ІІ етап ХІ Всеукраїнської

олімпіади з інформатики та комп’ютерної техніки

27 березня 2018 р

ІІ

Стайко В.В.

 

3

Макущенко Валерія-110-і

 

ІІ етап ІХ Всеукраїнської

олімпіади з математики

28березня 2018 р

І

( ІІІ   місце в ІІІ етапі, м. Львів)

 

Вороніна Н.К.

4

Харченко Діана -108-е

ІІ етап ІХ Всеукраїнської

олімпіади з математики

28березня 2018 р

ІІ

Вороніна Н.К.

5

Глуховцов Дмитро-210-і

ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з української мови

15 березня 2018 р

ІІ

Гуржій С.М.

6

Хрущов Костянтин-210-і

ІІ (обласний ) етап олімпіади з англійської мови

21 березня 2018 р

І

Косова Т.М.

7

Ткаченко Володимир-104-х

ІІ (обласний ) етап

олімпіади з хімії

22 березня 2018  р

ІІІ

Пальмова І.О.

8

Харченко Діана -108-е

ІІ (обласний ) етап

олімпіади з фізики

26 квітня 2018  р

ІІІ

Комар Н.Д.

9

Смик Каріна-413 -вс

 

ІІ тур Всеукраїнського мовно-літературного конкурсу з української мови ім. Т. Шевченка

ІІІ

Пономаренко Н.П.

10

Глуховцов Дмитро-210-і

ІІ тур Всеукраїнського конкурсу знавців української мови ім. Петра Яцика

ІІ

Гуржій С.М.

11

12

13

14

15

Радько Вікторія -308–е

Швець Анна -308–е

Богданець Вікторія-208-е

Левенець Лілія–208–е

Дубович Роман–208 – е

Брейн-ринг з економ. теорії

18 квітня 2018 р

ІІ

Крамінська Г.В.

16

17

18

Медведєва Катерина-210-і

Грищенко Владислав-210-і

Райко Дмитро-210-і

Обласний конкурс з краєзнавства

19 квітня 2018

Номінація

«Історія малої батьківщини»

Якущенко О.А.

19

20

21

Рубцова Анастасія –310-і

Філатова Марина -310-і

Чмутенко Анна-310-і

 

ІX студентська конференція СумДУ «Перший крок  у науку»

25 лютого 2018 р.

І

Ананченко Ю.М.

Ровна А.В.

 

22

Почкун Анастасія -410-і

 

ІX студентська конференція СумДУ «Перший крок  у науку»

25 лютого 2018 р.

ІІ

Ананченко Ю.М.

Ровна А.В.

 

23

24

25

Гаврилів Анна -310-і Теницький Олександр -310-і Черняк Олена-310-і

ІX студентська конференція СумДУ «Перший крок  у науку»

25 лютого 2018 р.

ІІІ

Ровна А.В., Овсянко А.М.

26

Верещага Сергій-308е

Зимова бізнес – школа на базі Конгрес – центру СумДУ 12-13 січня 2018р.

Бізнес – проект «Хостел LIS»

І

Скороходова Л.Ї.

 Участь студентів МК СумДУ у обласних   конкурсах , конференціях, олімпіадах у 2018 -2019 н.р.              

ПІБ студента

Назва заходу

Місце

ПІБ керівника

1

 

2

 

 

 

3

 

Чмутенко Анна-410-і

 

Рибалка Єлизавета -210-і

 

 

Худенко Аліна -208-е

ІІ тур Всеукраїнського мовно-літературного конкурсу з української мови ім. Т. Шевченка

20.12.2018

ІІ тур Всеукраїнського конкурсу знавців української мови ім. П. Яцика

 06 .12.2018

ІІ

 

ІІІ

 

 

ІІІ

Пономаренко Н.П.

 

Щербак С.О..

 

 

Пономаренко Н.П

4

 

 

5

Марченко Єлизавета-208-е

 

Воробйов Лука-111-і

Бізнес- школа СумДУ

(кафедра економіки та бізнес- адміністрування з обласним Комітетом у справах молоді та спорту)

11-12 січня 2019 року

І

 

ІІІ

Скороходова Л.І.

6

7

 

8

9

10

Гаврилів Анна-410 і

Теницький Олександр-410-і

 Черняк Олена-410-і

Столбцова Аріна-213ж

Лопандя Карина-213-ж

X студентська конференція СумДУ «Перший крок  у науку»

24 лютого 2019 р.

І

 

ІІ

Овсянко А.М.

 

 

Пономаренко Н.П.

11

12

13

Емма Віолетта Серсел

Анна Чмутенко-410-і

Анастасія Якубовська

Сумський обласний літературний конкурс «Студліт», номінація «Проза»

ІІ

ІІІ

ІІІ

Пономаренко Н.П.

14

Чмутенко Анна-410-і

Всеукраїнський конкурс учнівської та студентської творчостіім. Марії Фішер-Слиж «Змагаймось за нове життя», присвячений Лесі Українці

ІV

Пономаренко Н.П.

15

Худенко Аліна-208-е

ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з української мови

20 березня 2019 р.

ІІІ

Пономаренко Н.П.

16

Ворушов Євгеній 110-і

ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з математики

19 березня 2019 р.

ІІ

Вороніна Н.К.

17

Лещенко Іван- 210-і

Обласна олімпіада з англійської мови

28 березня 2019р.

І

Безматна Г.І.

18

 

 

 

 

19

 

 

20

Чмутенко Анна-410-і

 

 

 

 

Худенко Аліна- 208 –е

 

 

Якубовська Анастасія-313-ж

Всеукраїнський конкурс творчих робіт «Україна починається з мене».

м. Львів, 2019

Номінація «Пост у соцмережі», «Поезія»

 

 

 

Номінація «Поезія»

 

 

Номінація «Поезія»

 

Пономаренко Н.П.

21

22

23

Шкарупа Даніїл –210-і

Білоус Аліна-210-і

Ворушов Євгеній-110-і

ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з інформатики і КТ

09 квітня 2019 р.

ІІ

ІІ

ІІІ

Лобова В.В.

24

 

Ворушов Євгеній-110-і

ІІ етап олімпіади з фізики

25 квітня 2019 р.

ІІІ

Голубкова І.М.

25

 

26

 

27

28

 

29

 

30

31

 

32

 

Медведєв Михайло. – 410-і

 

Теницький Олександр - 410-і

 

Рудик Віталій- 410-і

Філатова Марина – 410-і

 

Рубцова Анастасія – 410-і

 

Рудик Віталій- 410-і

Медведєв Михайло. – 410-і

 

Чмутенко Анна – 410-і

 

XVІІ Міжнародний конкурс з Веб-дизайну та комп’ютерної графіки 

номінація «Краща програмна реалізація»

 

 

номінація «Краще інформаційне наповнення»

 

І

 

ІІ

 

ІІІ

ІІІ

 

ІІ

 

ІІІ

ІІІ

 

ІІІ

 

 

Ровна А.В.

 

 

 

 

Дорошкова О.М.

Ананченко Ю.М.

Ровна А.В.

 

 

Ананченко Ю.М.