Інформаційно-масові заходи: Березень 2017р.

Читальна зала

"О, велич України - Жінко!" 132470

"Чиста вода - основа нашого життя"

Всесвітній (міжнародний) день водних ресурсів — міжнародний день ООН, запроваджений Генеральною Асамблеєю в 1993 році (резолюція № А/RES/47/193 «Проведення Міжнародного дня водних ресурсів»). Резолюцією відзначено, що враховуючи важливість водних ресурсів у розвитку економічної діяльності і соціального благополуччя, яка не отримує широкого усвідомлення, 22 березня кожного року оголошується Міжнародним днем води, який починає відзначатися з 1993 року.

"Мелодії віршів чудових"

До Всесвітнього дня поезії в бібліотеці Машинобудівного коледжу СумДУ діє книжково-ілюстративна виставка «Мелодії віршів чудових».

Книжково-ілюстративні виставки приурочені до Всесвітнього дня поезії. Це свято започатковане ЮНЕСКО у 2003 році. В цей день всі держави світу віддають належне поезії, відзначаючи важливу роль, яку вона відіграє в діалозі між культурами - в діалозі, який є гарантом миру.

Поезія, як ніщо інше, може осягнути весь Всесвіт, перейти будь-які кордони, перепливти океани, заглянути до найглибших схованок людської душі. Вона - чиста і світла. Навіть коли огорнута печаллю, омита сльозою чи позначена іронією.

Такими були і залишаються вірші геніальних українських поетів: Тараса Шевченка, Лесі Українки, Івана Франка, Василя Стуса, Олександра Олеся. Їх голос здатен подолати тишу небуття і знайти відлуння в словах поетів-сучасників. Варто цінувати закладені в поетичні рядки послання - переживання та мрії сотень поколінь, котрі й зараз озиваються у наших душах.

До уваги читачів запропоновані поетичні збірки наших сучасників, а також поетів української діаспори, адже саме вони в усі часи наповнюють цей світ Любов'ю.

2

"На струнах Кобзаревої душі" .

В Машинобудівному коледжі СумДУ відбулось святкування з дня народження українського поета, прозаїка, драматурга, художника Тараса Григоровича Шевченка.

Студенти різних курсів зачитували його найбільш відомі твори, а також лунали пісні, які нікого не залишили байдужим.

2

"Туберкульоз - загроза людству" .

Всеукраїнський день боротьби із захворюванням на туберкульоз встановлений в Україні «…з метою активізації діяльності щодо запобігання виникненню і поширенню захворювання на туберкульоз, враховуючи рекомендації Всесвітньої Організації Охорони Здоров'я та на підтримку ініціативи громадського руху „Українці проти туберкульозу“…» згідно з Указом Президента України «Про Всеукраїнський день боротьби із захворюванням на туберкульоз» від 22 березня 2002 р. № 290/2002. Проводиться щорічно 24 березня.

2

Ви тут: Головна Бібліотека Інформаційно-масові заходи Інформаційно-масові заходи: Березень 2017р.