Інформаційно-масові заходи: Лютий 2017р.

Читальна зала

"Традиції Дня С. Валентина" 14 лютого

День Святого Валентина ще іменують Днем усіх закоханих. Свято — неофіційне і не є вихідним, проте активно відзначається молоддю щорічно 14 лютого. День Валентина прийшов до нас з-за кордону і дуже скоро став одним з найпопулярніших молодіжних свят.

Достовірних даних про те, де саме зародилася традиція святкування — немає, одні вважають батьківщиною знаменного дня — Англію, інші — Францію. За переказами, День Святого Валентина вшановує великомученика Валентина — священика, який всупереч наказу імператора Клавдія ІІ, що забороняв молодим чоловікам мати сім'ю, таємно вінчав закоханих. Правитель вважав, що самотній чоловік, не обтяжений сімейним побутом, має шанси стати кращим воїном, оскільки його думки зайняті тільки майбутніми битвами. Незабаром дії священика були розсекречені, сам Валентин постав перед судом, піддався жорстоким тортурам і згодом був страчений. В ніч перед стратою він написав своїй коханій лист — признання в любові у віршованій формі. Згодом такі листи стали називати «валентинками». Дата смерті великомученика і припадає на 14 лютого.

Минуло багато часу, в XIV столітті священика Валентина канонізували — за благі діяння віднесли до числа святих. Відтоді День Святого Валентина активно святкується в Європі і в нашій країні.

.

14lyutogo

"Спогади про Афганістан в піснях і віршах"

«Революція Гідності: сторінки героїзму» (річниця революції гідності на Євромайдані) Герої Небесної сотні – 20 лютого

Сьогодні ми згадували тих, хто ціною власного життя захищав ідеали демократії, відстоювали права і свободи людини, європейське майбутнє України та воїнів-інтернаціоналістів, які загинули в афганській війні.

Згадували воїна Афганістану, нашого випускника Добровольського М.М., Героя Небесної Сотні нашого випускника Братушку Олексія, а також героїв АТО Степанця Андрія та Реуту Андрія.

Ніхто не залишився байдужим!

1

2

3

4

"Моя Україно єдина, моя ти мово солов`їна, моя ти пісне легкокрила"

На базі Машинобудівного коледжу СумДУ в читальній залі бібліотеки відбулась Всеукраїнська обласна олімпіада з української мови для студентів технікумів та коледжів.

Для конкурсантів була проведена екскурсія до бібліотеки Сумського державного університету, а також до бібліотеки Банківської академії.

11

12

Ви тут: Головна Бібліотека Інформаційно-масові заходи Інформаційно-масові заходи: Лютий 2017р.