МК СумДУ

Приймальна комісія: (0542) 25-20-45, 25-21-36 ua Flag of the United Kingdom

 

Результати іспитів, рейтинги

Рейтинговий список на ІІ курс (на базі ПЗСО)

Рейтинговий список від 09.08.2017

061 Журналістика

п/п

Прізвище, ім'я, побатькові вступника

Конкурсний

бал

Ознака особливих підстав для зарахування
1 Погоріла Аліна Миколаївна 247,25 Квота -1
2 Ісаєв Ярослав Сергійович 294,1  
3 Полозок Артур Едуардович 280,75  
4 Крахмальов Денис Юрійович 279,5  
5 Алієв Руслан Закірович 268,6  
6 Шияновський Олександр Олександрович 267,8  
7 Парченко Катерина В'ячеславівна 267,15  
8 Гергела Богдан Геннадійович 265,9  
9 Івченко Альона Олександрівна 265  
10 Барченко Анастасія Михайлівна 260,35  
11 Литвиненко Ярослав Русланович 238,95  

Рейтинговий список від 09.08.2017

122 Комп’ютерні науки та інформаційні технології

п/п

Прізвище, ім'я, побатькові вступника

Конкурсний

бал

Ознака особливих підстав для зарахування
1 Петренко Катерина Ігорівна 145,7  
2 Мартиненко Станіслав Сергійович 121,55  
3 Радченко Олег Сергійович 115,15  
4 Федосов Ігор Олександрович 113,75  
5 Гузенко ДаніілВіталійович 108,25  
6 Хомишенко Євгеній Валентинович 107,3  
7 Черняков Максим Сергійович 102,5  
8 Мельник Ілля Павлович 99,95  
9 Луцковський Владислав Павлович 93,35  

Рейтинговий список від 09.08.2017

133 Технологія обробки матеріалів на верстатах і автоматичних лініях

п/п

Прізвище, ім'я, побатькові вступника

Конкурсний

бал

Ознака особливих підстав для зарахування
1 Козлов Денис Сергійович 114,85  
2 Дяченко Олексій Сергійович 106,35  
3 Клісов Ярослав Олександрович 90,4  

Рейтинговий список від 09.08.2017

076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність

п/п

Прізвище, ім'я, побатькові вступника

Конкурсний

бал

Ознака особливих підстав для зарахування
1 Чеховський Віталій Микитович 121,9  
2 Кулинич Євгеній Олексійович 115,4  
3 Козлов Денис Сергійович 113,2  
4 Костенко Діана Миколаївна 107,75  
5 Біжко Олег Володимирович 107,05  
6 Бранець Владислав Володимирович 99,65  
7 Колесніченко Катерина Владиславівна 99,2  
8 Рибалко Роман Олександрович 94,85  
9 Бученкова Віталіна Віталіївна 92,25