МК СумДУ

Приймальна комісія: (0542) 25-20-45, 25-21-36 ua Flag of the United Kingdom

 

Результати іспитів, рейтинги

Список зарахованих на І курс Спеціальність 122 Комп’ютерні науки та інформаційні технології

СПИСОК ЗАРАХОВАНИХ

Спеціальність 122"Комп’ютерні науки та інформаційні технології"

Пільги ПІБ Рейтинг  
1   Давиденко Олексій Вікторович 33,2 бюджет
2   Макущенко Валерія Вікторівна 31,3 бюджет
3   Шкарупа Даніїл Олексійович 30,7 бюджет
4   Сидоренко Валерія Олександрівна 30,2 бюджет
5   Ващенко Ярослав Романович 29,7 бюджет
6   Василевська Анастасія Романівна 29,0 бюджет
7   Алексенко Денис Віталійович 28,2 бюджет
8   Чабаненко Родіон Артемович 28,2 бюджет
9   Хвостов Дмитро Сергійович 28,1 бюджет
10   Фільо Богдан Юрійович 27,7 бюджет
11   Ганіченко Андрій Сергійович 27,7 бюджет
12   Бутусов Микита Андрійович 27,5 бюджет
13   Баришов Максим Володимирович 27,0 бюджет
14   Білоус Аліна Віталіївна 26,9 бюджет
15   Рибалка Єлизавета Олексіївна 26,9 бюджет
16   Бойко Євгеній Анатолійович 25,7 бюджет
17   Крижанівський Денис Олесьович 25,6 бюджет
18   Зимогляд Алла Володимирівна 25,5 бюджет
19   Охрименко Денис Юрійович 25,4 бюджет
20   Кислощаєв Ігор Андрійович 25,3 бюджет
21   Бабченко Максим Станіславович 25,1 бюджет
22   Алєксєєнко Валерія Сергіївна 24,9 бюджет
23   Солоха Максим Русланович 24,6 бюджет
24   Воєвода Анастасія Андріївна 24,6 бюджет
25   Вініченко Артем Іванович 24,4 бюджет
26   Бузнік Олександр Олександрович 24,3 бюджет
27   Креслов Дмитро Олександрович 24,2 бюджет
28   Завальний Богдан Андрійович 23,9 бюджет
29   Титаренко Владислав Вікторович 22,1 контракт
30   Сидорчук Дмитро Сергійович 21,2 контракт
31   Подобрій Андрій Дмитрович 20,5 контракт
32   Майборода Владислав Юрійович 20,4 контракт
33   Якименко Ярослав Олександрович 20,4 контракт
34   Бойков Ярослас Дмитрович 20,0 контракт
35   Фоменко Ростислав Олександрович 19,7 контракт
36   Комаров Ігор Євгенович 19,5 контракт
37   Чигрин Артем Альбертович 17,9 контракт
38   Сидорук Євгеній Олександрович 17,4 контракт
39   Геренко Владислав Ігорович 17,3 контракт
40   Ліпка Іван Юрійович 17,0 контракт
41   Ліннік Денис Володимирович 16,8 контракт
42   Дерев'янченко Владислав Олександрович 15,9 контракт
43   Лещенко Іван Романович 15,9 контракт
44   Мусіяченко Денис Валерійович 15,6 контракт
45   Тімченко Роман Віталійович 15,2 контракт
46   Бондарь Євгеній Володимирович 15,1 контракт
47   Глуховцов Ілля Сергійович 14,6 контракт
48   Дуновський Сергій В'ячеславович 14,4 контракт
49   Сай Віталій Віталійович 14,3 контракт
50   Селін Антон Вікторович 14,3 контракт
51   Стрічний Антон Богданович 13,6 контракт
52   Завгородній Антон Олександрович 13,4 контракт
53   Кошман Владислав Олександрович 12,9 контракт
Ви тут: Головна Абітурієнт Вступна кампанія Документи приймальної комісії Результати іспитів, рейтинги Список зарахованих на І курс Спеціальність 122 Комп’ютерні науки та інформаційні технології