МК СумДУ

Приймальна комісія: (0542) 25-20-45, 25-21-36 ua Flag of the United Kingdom

 

Результати іспитів, рейтинги

Список зарахованих на І курс Спеціальність 133 Галузеве машинобудування: Технологія обробки матеріалів на верстатах та автоматичних лініях

СПИСОК ЗАРАХОВАНИХ

Спеціальність 133 «Галузеве машинобудування:

Технологія обробки матеріалів на верстатах та автоматичних лініях"

Пільги ПІБ Рейтинг  
1   Мовчан Роман Валентинович 28,9 бюджет
2   Пивоваров Григорій Вячеславович 25,6 бюджет
3   Михалець Ярослав Ігорович 23,7 бюджет
4   Каплун Владислав Валерійович 23,2 бюджет
5   Когут Вадим Вадимович 23,2 бюджет
6   Соловйов Денис Андрійович 23,0 бюджет
7   Щербак Єгор Ігорович 22,8 бюджет
8   Токманцев Максим Олексійович 22,8 бюджет
9   Малимоненко Давид Глібович 22,7 бюджет
10   Кібальник Кирил Валентинович 22,5 бюджет
11   Кожушко Максим Вячеславович 22,4 бюджет
12   Свердлик Дмитро Володимирович 22,0 бюджет
13   Харатян Владислав Ашотович 21,6 бюджет
14   Головченко Ілля Юрійович 20,8 бюджет
15   Журба Роман Олександрович 20,5 бюджет
16   Скоромний Олексій Віталійович 20,4 бюджет
17   Покидченко Владислав Олегович 20,3 бюджет
18   Мальований Артем Сергійович 20,2 бюджет
19   Гайдабрус Дмитро Юрійович 20,2 бюджет
20   Ерастов Олександр Олександрович 20,0 бюджет
21   Зайченко Ілля Володимирович 19,9 бюджет
22   Гайдаш Євген Вікторович 19,9 бюджет
23   Фетісов Анатолій Євгенович 19,9 бюджет
24   Чернякова Анна Костянтинівна 19,8 бюджет
25   Товстоган Максим Геннадійович 19,7 бюджет
26   Доленко Дмитро Андрійович 19,7 бюджет
27   Іванов Гордій Олегович 19,7 бюджет
28   Мірошниченко Олександр Русланович 19,6 бюджет
29   Примак Михайло Сергійович 18,7 бюджет
30   Харченко Микола Олександрович 18,6 бюджет
31   Замотайло Олексій Євгенович 18,6 бюджет
32   Метенко Олександр Миколайович 18,5 бюджет
33   Скрипченко Володимир Вячеславович 18,3 бюджет
34   Міщенко Сергій Олексійович 18,2 бюджет
35 має Єрмак Роман Романович 16,1 бюджет
36 має Снагощенко Нікіта Юрійович 15,8 бюджет
37   Соловей Владислав Ігорович 18,2 контракт
38   Панфілов Родіон Миколайович 18,0 контракт
39   Ферубко Семен Максимович 17,5 контракт
40   Хоменко Сергій Вікторович 17,4 контракт
41   Полулях Владислав Романович 16,2 контракт
42   Руденко Ілля Ігорович 14,7 контракт
43   Сметаненко Олександр Ігорович 14,0 контракт
Ви тут: Головна Абітурієнт Вступна кампанія Документи приймальної комісії Результати іспитів, рейтинги Список зарахованих на І курс Спеціальність 133 Галузеве машинобудування: Технологія обробки матеріалів на верстатах та автоматичних лініях