МК СумДУ

Приймальна комісія: (0542) 25-20-45, 25-21-36 ua Flag of the United Kingdom

 

Результати іспитів, рейтинги

122 Комп'ютерні науки та інформаційні технології

Спеціальність: 122 «Компютерні науки та інформаційні технології»

На денне відділення.

Група 1-і

Прізвище Ім’я По-батькові Математика Укр.мова  
1 Глуходід Антон Сергійович 4  4  
2 Антоненко Антон Антонович 5  4  
3 Алєксєєнко Валерія Сергіївна 9  7  
4 Капуста Дмитро Віталійович 5  4  
5 Павловська Олена Тимурівна 6  8  
6 Ковальов Валентин Валерійович 7  5  
7 Нерощин Денис Артемович 5  4  
8 Чабаненко Родіон Артемович 10  8  
9 Ганіченко Андрій Сергійович 11  8  
10 Носов Владислав Сергійович 7  6  
11 Палєєв Кирило Федорович 4  5  
12 Сидорук Євгеній Олександрович 5  4  
13 Кишка Андрій Віталійович 7  4  
14 Бурим Микола Олексійович 6  6  
15 Любчик Владислав Валерійович 7  5  
16 Іванов Гордій Олегович 6  4  
17 Шкарупа Даніїл Олексійович 11  11  
18 Макущенко Валерія Вікторівна 10  11  
19 Геренко Владислав Ігорович 5  4  
20 Родкевич Вячеслав Романович 4  4  
21 Андріюк Дмитро Дмитрович 4  8  
22 Хвостов Дмитро Сергійович 11  9  
23 Короткий Ярослав Сергійович 4  6  
24 Зимогляд Алла Володимирівна 5  10  
25 Падалка Валентин Сергійович 6  4  
26 Бондар Олександр Віталійович 6  6  
27 Бондарь Євгеній Володимирович 5  4  
28 Покидченко Владислав Олегович 6  6  
29 Дерев'янченко Владислав Олександрович 5  4  
30 Губко Роман Андрійович 4  2  

Група 2-і

Прізвище Ім’я По-батькові Математика Укр.мова
1 Фоменко Ростислав Олександрович 7  4
2 Павленко Артем Вікторович Не з’явився  Не з’явився
3 Надточій Едуард Олександрович 5  6
4 Саєнко Іван Валерійович 4  1
5 Ворожко Дмитро Олегович 5  4
6 Власов Ростислав Андрійович 5  4
7 Тімченко Роман Віталійович 4  6
8 Подобрій Андрій Дмитрович 9  4
9 Сидоренко Валерія Олександрівна 11  9
10 Сидорчук Дмитро Сергійович 5  9
11 Гайдабрус Дмитро Юрійович 8  5
12 Репетун Марк Вікторович 4  4
13 Давиденко Олексій Вікторович 12  11
14 Замотайло Олексій Євгенович 6  4
15 Стрічний Антон Богданович 4  4
16 Ващенко Ярослав Романович 11  9
17 Валюх Олексій Олексійович 5  4
18 Куликов Олексій Олександрович 5  6
19 Бойко Євгеній Анатолійович 9  8
20 Карганян Артем Сергійович 5  4
21 Мірошниченко Олександр Русланович 5  6
22 Мусіяченко Денис Валерійович 4  5
23 Мяус Юрій Миколайович Не з’явився  Не з’явився
24 Швачко Владислав Володимирович 6  4
25 Савченко Максим Олексійович Не з’явився  Не з’явився
26 Бойков Ярослав Дмитрович 6  6
27 Майборода Владислав Юрійович 8  5
28 Якименко Ярослав Олександрович 6  8
29 Лещенко Іван Романович 4  5

Група 3-і

Прізвище Ім’я По-батькові Математика Укр.мова
1 Мельник Захарій Володимирович 4  4
2 Островська Оксана Андріївна 6  8
3 Дрозденко Михайло Михайлович 4  7
4 Заікін Олег Іванович 6  7
5 Макошенець Данило Володимирович 7  7
6 Єресь Артем Сергійович 4  5
7 Бурлаков Річард Русланович 4  5
8 Бойко Ілля Олександрович 5  7
9 Лебедка Дмитро Сергійович 5  5
10 Попов Артем Ігорович 7  6
11 Василевська Анастасія Романівна 11  8
12 Свердлик Дмитро Володимирович 6  7
13 Баришов Максим Володимирович 11  7
14 Ткаченко Володимир Володимирович 9  6
15 Когут Вадим Вадимович 9  7
16 Буланов Олександр Юрійович 5  4
17 Кислощаєв Ігор Андрійович 9  9
18 Пивоваров Григорій Вячеславович 10  7
19 Селін Антон Вікторович 4  4
20 Солоха Максим Русланович 8  8
21 Ерастов Олександр Олександрович 5  7
22 Малимоненко Давид Глібович 7  7
23 Сінельник Ілля Ігорович 4  4
24 Комаров Ігор Євгенович 5  8
25 Бутусов Микита Андрійович 9  9
26 Титаренко Владислав Вікторович 8  7
27 Боженко Олександр Миколайович 4  4

Група 4-і

Прізвище Ім’я По-батькові Математика Укр.мова
1 Вініченко Артем Іванович 8  8
2 Підлужний Данил Романович Не з’явився  Не з’явився
3 Журба Роман Олександрович 5  7
4 Ліннік Денис Володимирович 4  6
5 Швачич Андрій Євгенович 9  4
6 Кошман Владислав Олександрович 4  4
7 Скрипка Денис Олексійович 4  4
8 Гончаренко Софія Юріївна 4  6
9 Автомонов Олександр Олесійович 5  Не з’явився
10 Ліпка Іван Юрійович 4  6
11 Кравченко Владислав Іванович Не з’явився  Не з’явився
12 Шолох Данило Костянтинович 5  5
13 Сай Віталій Віталійович 4  4
14 Дегтяр Артем Євгенійович 4  6
15 Білоус Аліна Віталіївна 9  9
16 Метенко Олександр Миколайович 5  6
17 Дуновський Сергій В'ячеславович 4  4
18 Толок Анатолій Вікторович 9  7
19 Песоцький Даніїл Андрійович 4  4
20 Харченко Артур Олександрович 4  5
21 Сторчун Руслан Юрійович Не з’явився  Не з’явився
22 Бутенко Даніїл Олексійович 4  6
23 Охрименко Денис Юрійович 9  9
24 Рибалко Єлизавета Олексіївна 8  10
25 Креслов Дмитро Олександрович 7  9
26 Войтенко Олег Володимирович 4  5

Група 5-і

Прізвище Ім’я По-батькові Математика Укр.мова
1 Гоч Богдан Олександрович 4  4
2 Крикуненко Михайло Володимирович 4  4
3 Кучков Іван Олександрович 4  4
4 Курочкін Данил Олександрович Не з’явився  Не з’явився
5 Завальний Богдан Андрійович 10  7
6 Крижанівський Денис Олесьович 11  5
7 Фільо Богдан Юрійович 11  8
8 Бондаренко Володимир Володимирович 5  5
9 Алексенко Денис Віталійович 12  8
10 Гуцов Володимир Сергійович Не з’явився  Не з’явився
11 Тарабан Артем Юрійович 5  4
12 Грошовик Роман Юрійович 5  7
13 Титаренко Олександра Євгенівна 5  7
14 Глуховцов Ілля Сергійович 4  4
15 Артамонов Руслан Сергійович 4  4
16 Бабченко Максим Станіславович 11  6
17 Михайленко Сергій Олександрович Не з’явився  Не з’явився
18 Дроздов Артем Миколайович 4  4
19 Аманжулов Данило Володимирович 4  4
20 Шаповал Володимир Миколайович 4  1