МК СумДУ

Приймальна комісія: (0542) 25-20-45, 25-21-36 ua Flag of the United Kingdom

 

Результати іспитів, рейтинги

076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність

Спеціальність: 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність»

На денне відділення.

Група 1-е

Прізвище Імя По-батькові Математика Укр.мова
1 Михалець Ярослав Ігорович 9  6
2 Люшина Надія Володимирівна 6  8
3 Пархоменко Олександр Володимирович 4  Не з’явився
4 Грубий Владислав Андрійович 6  10
5 Бузнік Олександр Олександрович 9  6
6 Фоміна Валерія Станіславівна 10  9
7 Страшенко Карина Валеріївна 5  7
8 Ковальчук Єгор Геннадійович 5  8
9 Вінниченко Марина Вадимівна 4  6
10 Жаворонкова Анна Андріївна 7  7
11 Березовська Лілія Олександрівна 4  5
12 Листопадній Владислав Миколайович 4  5
13 Дівочий Даніїл Дмитрович 10  10
14 Іващенко Анастасія Ігорівна 8  8
15 Мороз Владислава Миколаївна 4  5
16 Ткаченко Анна Олександрівна 6  7
17 Костенко Наталія Ігорівна 4  6
18 Бараненко Наталія Володимирівна 5  10
19 Лисенко Катерина Іванівна 4  6
20 Хрупкіна Валерія Максимівна 6  7
21 Рой Олена Володимирівна 4  7
22 Морозов Володимир Сергійович 4  2
23 Гордієнко Іван Юрійович 4  4
24 Шульга Таісія Олексіївна Не з’явилась  Не з’явилась
25 Сенченко Анастасія Сергіївна 7  10
26 Носкова Марина Сергіївна Не з’явилась Не з’явилась
27 Гутник Катерина Вікторівна 4 Не з’явилась

Група 2-е

Прізвище Ім’я По-батькові Математика Укр.мова
1 Попова Аліна Андріївна 11  5
2 Хоменко Марина Костянтинівна 6  6
3 Чекміньова Марина Володимирівна Не з’явилась  Не з’явився
4 Коломієць Валерія Дмитрівна 5  9
5 Щербак Арина Євгенівна 4  5
6 Цуркан Карина Віталіївна 4  4
7 Мірошниченко Карина Андріївна 7  6
8 Худенко Аліна Вадимівна 12  12
9 Птахіна Анна Андріївна 8  8
10 Данилюк Тетяна Миколаївна Не з’явилась  Не з’явилась
11 Тимченко Аліна Сергіївна 4  Не з’явилась
12 Іваницький Дмитро Олександрович 4  4
13 Феденко Катерина Дмитрівна 4  Не з’явилась
14 Денисенко Маргарита Олегівна 12  8
15 Кулікова Наталія Олександрівна 6  6
16 Шило Анастасія Павлівна 4  7
17 Шуляк Анастасія Євгенівна 4  4
18 Кошман Павло Петрович Не з’явився  Не з’явився
19 Литвин Денис Андрійович 4  4
20 Радько Лілія Валеріївна 4  7
21 Пустовіт Дмитро Михайлович 4  4
22 Кравченко Маріанна Євгенівна 8  2
23 Рябенко Ірина Олексіївна 4  8
24 Харченко Діана Владиславівна 12  12
25 Марченко Єлизавета Олександрівна 11  10
26 Піддубна Володимира Валентинівна 11  10