МК СумДУ

Приймальна комісія: (0542) 25-20-45, 25-21-36 ua Flag of the United Kingdom

 

Результати іспитів, рейтинги

133 Галузеве машинобудування: Технологія обробки матеріалів на верстатах та автоматичних лініях

Спеціальність: 133 Галузеве машинобудування
«Технологія обробки матеріалів на верстатах та автоматичних лініях»

На денне відділення.

Група 1-о

Прізвище Ім’я По-батькові Математика Укр.мова
1 Зайченко Ілля Володимирович 8  4
2 Клотченко Олександр Сергійович Не з’явився  Не з’явився
3 Павленко Павло Миколайович 5  4
4 Сметаненко Олександр Ігорович 4  4
5 Філенко Єгор Олегович 5  5
6 Скрипченко Володимир Вячеславович 4  9
7 Міщенко Сергій Олексійович 4  6
8 Лось Євгеній Валерійович 4  5
9 Доленко Дмитро Андрійович 4  9
10 Щербак Єгор Ігорович 6  7
11 Каплун Владислав Валерійович 6  7
12 Огієнко Олександр Миколайович 6  5
13 Харатян Владислав Ашотович 4  10
14 Полулях Владислав Романович 4  6
15 Токманцев Максим Олексійович 7  9
16 Товстоган Максим Геннадійович 6  5
17 Артьомов Олег Олександрович 5  10
18 Єрмак Роман Романович 4  5
19 Руденко Ілля Ігорович 4  4
20 Соловей Владислав Ігорович 4  9
21 Фесенко Олексій Іванович 5  6
22 Тесленко Володимир Володимирович 4  7
23 Левченко Богдан Олегович 5  6
24 Кібальник Кирил Валентинович 5  9
25 Бойко Олександр Русланович Не з’явився  Не з’явився
26 Головченко Ілля Юрійович 5  6
27 Горовенко Ярослав Русланович 4  7
28 Кожушко Максим Вячеславович 6  9
29 Виноград Максим Анатолійович 4  5
30 Ткаченко Дмитрій Ярославович 4  6

Група 2-о

Прізвище Імя По-батькові Математика Укр.мова
1 Хоменко Сергій Вікторович 4  6
2 Мальований Артем Сергійович 4  9
3 Глущенко Олексій Віталійович 4  4
4 Скоромний Олексій Віталійович 5  7
5 Соловйов Денис Андрійович 5  9
6 Ходаков Олександр Олексійович 6  4
7 Буштаренко Богдан Тахірович 4  4
8 Ферубко Семен Максимович 7  4
9 Панфілов Родіон Миколайович 7  4
10 Скабенок Микита Максимович 7  4
11 Ковальов Дмитро Сергійович 4  5
12 Назаренко Максим Валерійович 5  6
13 Мовчан Роман Валентинович 12  10
14 Бабін Марк Юрійович 4  4
15 Крючков Ярослав Русланович 4  6
16 Максименко Роман Русланович 4  Не з’явився
17 Чигрин Артем Альбертович 5  7
Ви тут: Головна Абітурієнт Вступна кампанія Документи приймальної комісії Результати іспитів, рейтинги 133 Галузеве машинобудування: Технологія обробки матеріалів на верстатах та автоматичних лініях