МК СумДУ

Приймальна комісія: (0542) 25-20-45, 25-21-36 ua Flag of the United Kingdom

 

Результати іспитів, рейтинги

061 Журналістика

Спеціальність 061 «Журналістика»

На денне відділення.

Група 1-ж

Прізвище Ім’я По-батькові Творчий конкурс
1 Деревянко Мирослав Олексійович 7
2 Гордієнко Петро Миколайович 5
3 Комишанська Алла Іванівна 7
4 Удовік Єлизавета Юріївна 6
5 Гізатуліна Юлія Сергіївна 5
6 Мезенцева Яніна Євгенівна Не з’явилась
7 Коноваленко Софія Олександрівна 10
8 Глуходід Антон Сергійович 4
9 Люшина Надія Володимирівна 7
10 Жаворонкова Анна Андріївна 7
11 Качура Валерія Олександрівна 6
12 Козачок Даніїл Сергійович 9
13 Фалько Альона Романівна 7
14 Ягиченко Діана Олексіївна 6
15 Антонова Анна Валеріївна 9
16 Шило Єлизавета Ростиславівна 6
17 Лопандя Карина Максимівна 9
18 Богачова Олександра Олексіївна 4
19 Матвієнко Вадим Андрійович 5
20 Твердохліб Даніїл Павлович Не з’явився
21 Вінниченко Марина Вадимівна 7
22 Страшенко Карина Валеріївна 5
23 Курилова Юлія Олександрівна 7
24 Беліченко Тетяна Сергіївна 7
25 Ващенко Богдана Віталіївна 7

Група 2-ж

Прізвище Ім’я По-батькові Творчий конкурс
1 Лєсніченко Вероніка Михайлівна 6
2 Ніколенко Ілона Юріївна Не з’явилась
3 Тімкова Анастасія Владиславівна 9
4 Березовська Лілія Олександрівна 6
5 Листопадній Владислав Миколайович 5
6 Піддубна Володимира Валентинівна Не з’явилась
7 Шевченко Анастасія Вячеславівна 9
8 Столбцова Аріна Олександрівна 8
9 Шпетний Ярослав Віталійович 7
10 Добровольський Ілля Ігорович 6
11 Мельник Захарій Володимирович 6
12 Хвойцева Ольга Сергіївна 8
13 Кулинич Катерина Миколаївна 6
14 Бугаєнко Ірина Євгенівна 10
15 Завгородній Антон Олександрович 8
16 Носкова Марина Сергіївна Не з’явилась
17 Щербак Арина Євгенівна Не з’явилась
18 Гребеник Юлія Сергіївна 11
19 Данилюк Тетяна Миколаївна Не з’явилась
20 Шевченко Владислава Денисівна 8
21 Ковальова Ірина Олександрівна 5
22 Кисленко Софія Олександрівна 7
23 Роменець Карина Сергіївна 9
24 Іваницький Дмитро Олександрович Не з’явився
25 Білак Дарина Василівна 10
             

Група 3-ж

Прізвище Ім’я По-батькові Творчий конкурс
1 Закусило Владислава Сергіївна 8
2 Закусило Альона Сергіївна 9
3 Воєвода Анастасія Андріївна 5
4 Рябенко Ірина Олексіївна 6
5 Павленко Поліна Олегівна 8
6 Калініна Анастасія Володимирівна 7
7 Волк Анастасія Романівна 7
8 Рибалка Єлизавета Олексіївна 7
9 Феденко Катерина Дмитрівна 6
10 Трубарова Дар’я Ігорівна 8
11 Шевченко Максим Станіславович 4
12 Друченко Олександра Володимирівна 8
13 Дзебчук Надія Василівна 4
14 Бойко Олександр Русланович Не з’явився
15 Пелипенко Аміна Вадимівна 6

Іспит з математики на іншу спеціальність:

Прізвище Імя По-батькові Математика

1
Гізатуліна Юлія Сергіївна Не з’явилась
2 Матвієнко Вадим Андрійович 4
3 Курилова Юлія Олександрівна 6
4 Беліченко Тетяна Сергіївна 4
5 Воєвода Анастасія Андріївна 10
6 Лєсніченко Вероніка Михайлівна Не з’явилась
7 Шпетний Ярослав Віталійович 4
8 Хвойцева Ольга Сергіївна 4
9 Кулинич Катерина Миколаївна 4
10 Завгородній Антон Олександрович 4
11 Роменець Карина Сергіївна Не з’явився
12 Білак Дарина Василівна 6
13 Волк Анастасія Романівна Не з’явилась
14 Калініна Анастасія Володимирівна Не з’явився
15 Пелипенко Аміна Вадимівна 4

Спеціальність 061 «Журналістика»

іспит з української мови

Група 1-ж

  Прізвище Ім’я По-батькові  Укр.мова
1 Деревянко Мирослав Олексійович  9
2 Гордієнко Петро Миколайович  4
3 Комишанська Алла Іванівна  7
4 Удовік Єлизавета Юріївна   9
5 Гізатуліна Юлія Сергіївна  5
6 Коноваленко Софія Олександрівна  10
7 Качура Валерія Олександрівна  5
8 Козачок Даніїл Сергійович  9
9 Фалько Альона Романівна  8
10 Ягиченко Діана Олексіївна  7
11 Антонова Анна Валеріївна  10
12 Шило Єлизавета Ростиславівна  4
13 Лопандя Карина Максимівна  11
14 Богачова Олександра Олексіївна  5
15 Матвієнко Вадим Андрійович  6
16 Курилова Юлія Олександрівна  5
17 Беліченко Тетяна Сергіївна  4
18 Ващенко Богдана Віталіївна  7
19 Закусило Владислава Сергіївна  10
20 Закусило Альона Сергіївна  10
21 Воєвода Анастасія Андріївна  6
22 Лєсніченко Вероніка Михайлівна  Не з’явилась
23 Тімкова Анастасія Владиславівна  6

Група 2-ж

Прізвище Ім’я По-батькові Укр.мова
1 Шевченко Анастасія Вячеславівна 10
2 Столбцова Аріна Олександрівна 10
3 Шпетний Ярослав Віталійович 4
4 Хвойцева Ольга Сергіївна 8
5 Кулинич Катерина Миколаївна 4
6 Бугаєнко Ірина Євгенівна 7
7 Завгородній Антон Олександрович 4
8 Шевченко Владислава Денисівна 8
9 Ковальова Ірина Олександрівна 6
10 Кисленко Софія Олександрівна 4
11 Роменець Карина Сергіївна 9
12 Білак Дарина Василівна 8
13 Волк Анастасія Романівна 7
14 Павленко Поліна Олегівна 9
15 Трубарова Дар’я Ігорівна 6
16 Калініна Анастасія Володимирівна 4
17 Шевченко Максим Станіславович 4
18 Друченко Олександра Володимирівна 7
19  Дзебчук Надія  Василівна  6
20  Пелипенко Аміна  Вадимівна  5

Відповідальний секретар

приймальної комісії                                                                          В.В. Павленко