prujmalna1

У Сумській обласній універсальній науковій бібліотеці 30 січня 2019 року відбувся круглий стіл з нагоди відзначення 80-річчя створення Сумської області «Сумщина від давнини до сьогодення: проблеми ідентичності, ментальності, самосвідомості», організатором якого став Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти. До участі були запрошені педагогічні працівники закладів освіти області, слухачі, студенти та магістранти, працівники культури та краєзнавці, загальна кількість підготовлених різнопланових тематичних доповідей – 78.

Круглий стіл працював за основними тематичними напрямами: історичні пам’ятки: стан, проблеми, перспективи; роль визначних особистостей у становленні Сумщини; народна культура: місце та значення традицій в історії сучасності та мав на меті виховання почуття патріотизму, національної самосвідомості, відданості у служінні Батьківщині, духовної єдності поколінь.

Викладач соціальних дисциплін Машинобудівного коледжу СумДУ та керівник гуртка авторської пісні Титаренко Алла Валентинівна взяла участь у роботі круглого столу, підготувала статтю, презентацію та успішно виступила із доповіддю за темою «Авторська пісня як соціокультурне явище Сумщини. Діяльність клубу авторської пісні «Булат». Родзинкою виступу були пісні у виконанні Алли Валентинівни на вірші Ліни Костенко.

IMG 0961 result

IMG 0970 result

IMG 20190207 214215

Ви тут: Головна Новини «СУМЩИНА ВІД ДАВНИНИ ДО СЬОГОДЕННЯ: ПРОБЛЕМИ ІДЕНТИЧНОСТІ, МЕНТАЛЬНОСТІ, САМОСВІДОМОСТІ»