prujmalna1

Незабутня подорож до Закарпаття

А ви весело провели зимові канікули? Я сподіваюсь, що так, адже зима – пречудова пора року. Як можна просто сидіти вдома, коли на вулиці падає лапатий сніг, люди розважаються і насолоджуються зимовими днями?! А ось студенти 413-вс, 310-і та 213-ж груп разом із викладачами Титаренко Аллою Валентинівною і Гуржій Світланою Миколаївною на канікулах відвідали чарівний куточок України - Закарпаття. Подорож тривала 6 днів, і за цей час мандрівники побули в Ужгороді, Мукачево та Берегово. А проживали вони в «Казковому будинку», що знаходиться у центрі угорської культури – місті Берегово. Цей дім насправді дивний, і його можна назвати «живим». Він має таємні кімнати та різні казкові речі. З першої хвилини потрапляєш у казку й не знаєш, що на тебе очікує далі. Також пощастило спробувати декілька страв угорської кухні. За ці дні студенти разом з викладачами відвідали багато музеїв, побували у старовинних замках, таких як замок Паланок, замок Шенборна та замок Сент-Міклош. В останньому екскурсовод навіть запропонував стати привидами, пройшовши крізь старовинні замкові стіни. Мандрівники каталися на лижах та тюбінгу. Для одних це було звичною розвагою, а для інших – вперше у житті. Під час подорожі пощастило скупатися в термальних басейнах та отримати безліч емоцій від інших пригод. Студенти та викладачі змогли насолодитися краєвидами, околицями міст, побачити відомі архітектурні пам’ятки та помилуватися красою гір. Після екскурсій вони співали пісні під гітару та обмінювалися враженнями. Ця невеличка подорож запам’ятається назавжди, адже вона подарувала тільки позитивні емоції. Нова мандрівка завжди є чимось незвичайним, а кожен день під час подорожей - особливим та дивовижним. Пізнавайте світ, відпочивайте та насолоджуйтесь життям!

Студентка 213-ж групи Столбцова Аріна

IMG 4aed41f2c13cd4e2c8402ba73523b082 V