prujmalna1

Не питай, що Україна зробила для тебе, питай, що ти зробив для України

«Не питай, що Україна зробила для тебе. Питай, що ти зробив для України!» – під таким гаслом 10 січня 2019 року в Київському університеті імені Бориса Грінченка відбувся науково-методичний семінар з теми «Формування компетентностей учнів на уроках української мови й літератури, зарубіжної літератури та в позаурочній роботі в умовах переходу до Нової української школи».

Проведена ґрунтовна спільна робота за участю представників Міністерства освіти і науки України, Всеукраїнського Центру оцінювання якості освіти, викладачів Київського університету імені Бориса Грінченка, Харківського гуманітарного університету «Народна українська академія», творчого об’єднання «Соняшник», методистів, керівників методичних об’єднань учителів української мови та літератури, зарубіжної літератури, аспірантів, студентів.

До цієї зустрічі долучилася і викладач української мови Машинобудівного коледжу СумДУ Наталія Пономаренко: «Основна місія сучасного вчителя – рухатися вперед, не зупинятися, досягнувши вершин, щодня самовдосконалюватися й працювати на випередження. Ця думка стала провідною на семінарі. Блискучі виступи Олесі Калинич,                 Ковбасенка Ю.І., Помазана І.О. зорієнтували словесників до використання нових освітянських ідей. Дякую за приємні зустрічі, цікаві знахідки, отриманий досвід.»

В. Сухомлинський слушно зауважував: «Далеко не кожен стане вченим, письменником, артистом, далеко не кожному судилося винайти порох або велосипед, але майстром своєї справи має стати кожен».

49896707 2314616948767390 3359686451594788864 n

Ви тут: Головна Новини Не питай, що Україна зробила для тебе, питай, що ти зробив для України