prujmalna1

Розумні та креативні!

Студенти Машинобудівного коледжу Сумського державного університету не лише найрозумніші, а й креативні! Доказом поєднання інтелекту та творчості є їхні досягнення.

Цей рік не став винятком, а й підтвердив це правило. Яскравим прикладом є студентка четвертого курсу Анна Чмутенко, постійна учасниця конкурсів, конференцій та олімпіад різних рівнів.

У 2018 році вона посіла ІІ місце серед студентів негуманітарного рівня в Міжнародному мовно-літературному конкурсі студентської та учнівської молоді імені Т. Шевченка (ІІ (обласний) рівень).

А креативність – це її друге ім’я. Ви переконаєтесь у цьому, прочитавши її твори. Так, це майбутній програміст, у душі якого не відбувається постійна боротьба «гуманітарного» та «технічного», навпаки – баланс знайдено.

Бажаємо їй натхнення та подальших перемог!

«…. Є унікальні люди, у яких талант «б’є ключем». З самого серця пісня ллється, вірші джурчать, танок кипить – здіймається наверх. До небес прагне божественний дар всякого творця. Таким був він. Легенда. Патріот. Душа і свідомість народу. Тарас Шевченко у кожнім слові української пісні, «гей» рідного гопака, ноті державного гімну колись, зараз, назавжди…»

(Уривок з твору Анни Чмутенко)

Ви тут: Головна Новини Розумні та креативні!