prujmalna1

ІІ (обласний) етап конкурсу ім. П. Яцика

6 грудня 2018 року в Сумському державному педагогічному університеті імені А.С. Макаренка відбувся ІІ (обласний) етап ХІХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. Мета конкурсу – сприяння зростанню престижу української мови серед молоді та підтримка рівня досконалості володіння нею. Традиційно конкурс проходить за підтримки Міністерства освіти і науки України, Ліги українських меценатів та Освітньої фундації Петра Яцика.

У мовному конкурсі взяли участь понад 90 студентів. Це представники закладів вищої освіти різних рівнів акредитації м. Суми та Сумської області.

Учасників конкурсу щиро привітали перший проректор університету Любов Василівна Пшенична та голова журі завідувач кафедри української мови і літератури Олена Миколаївна Семеног.

Виконання конкурсних завдань відбувалося за чотирма рівнями: І рівень (студенти вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації, крім педагогічних закладів вищої освіти); ІІ рівень (студенти педагогічних коледжів і училища); ІІІ рівень (студенти закладів вищої освіти, крім філологічних факультетів); ІV рівень (студенти філологічних факультетів закладів вищої освіти). Учасниками першого рівня стали й студенти Машинобудівного коледжу СумДУ : Дмитро Глуховцов (керівник –                          С.М. Гуржій), Аліна Худенко (керівник – Н.П. Пономаренко), Ольга Ващенко (керівник – К.О. Наливайко).

Конкурсні комісії працювали злагоджено.

Відзначимо, що всі учасники успішно впорались із творчими завданнями. Серед переможців ‒ студентка нашого коледжу Аліна Худенко.

Вітаємо наших студентів і наукових керівників!

IMG a3598b69087b72b3cfc7cf7a2db178d4 V bffe7 23757792

IMG 1708 b855c 1381448901