prujmalna1

Народні традиції живуть у наших серцях

Особлива виховна година на тему «Народні традиції в наших серцях» відбулася 7 листопада. Її для студентів 213-ж та 110-і груп підготували викладачі Біловодська Галина Григорівна і Титаренко Алла Валентинівна. Тепла атмосфера, розповіді про традиції українського народу розчулили кожного. Кожен замислився над тим, як жили наші предки, і які цінності нині актуальні для нас.

Студенти дізналися про те, як вишивали сорочки в давнину, які орнаменти використовували на різних територіях, як дівчата плели вінки, яку символіку мають кольори.

Родзинкою заходу стали виступи викладачів. Титаренко Алла Валентинівна вкотре вразила майстерним виконанням українських народних пісень. Біловодська Галина Григорівна заспівала разом з викладачем правознавства, соціології та філософії пісню «Чом ти не прийшов».

Українські народні пісні - це неперевершена скарбниця моральних та духовних національних цінностей. Важко було навіть уявити, що вони настільки зворушать студентів, які підспівували та підтримували оплесками викладачів. Але не тільки вчителі вражали вокальними талантами. Студентки 213-ж групи Столбцова Аріна та Удовік Єлизавета виконали чудову українську народну пісню «У вишневому саду». Під гітару вона зазвучала дійсно по-новому.

Такі зустрічі дають нам змогу ще раз замислитися над тим, наскільки багатий спадок залишили після себе наші предки. Вражають їх духовні та культурні надбання, які для нас є колосальним джерелом інформації, яку ми  мусимо оберігати, цінувати та передавати наступним поколінням.

Карина Лопандя

Ви тут: Головна Новини Народні традиції живуть у наших серцях