prujmalna1

Презентація альманаху «Мова єднання»

9 листопада 2018 року в Машинобудівному коледжі відбулося свято Слова – презентація четвертого випуску альманаху студентської творчості «Мова єднання».  Презентація альманаху «Мова єднання» видалася доволі символічною, оскільки цього дня уся світова спільнота відзначала День української мови та писемності.

Її авторами стали більше 20-ти студентів навчального закладу. Проект започатковано чотири року тому. Його тематику визначають разом студенти та викладачі. Цьогоріч до альманаху ввійшли твори, присвячені письменникам-ювілярам (Григорію Квітці-Основ'яненку, Остапу Вишні та Івану Котляревському) і 85-роковинам Голодомору в Україні. У той же час увійшли кращі твори учасників І етапу Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Тараса Шевченка.

Привітати юних літераторів з дебютом на письменницькій ниві прийшли представники адміністрації та юні поети міста Суми.

Сподіваємося, що ця гарна започаткована традиція не буде забута і в наступному році.

Ви тут: Головна Новини Презентація альманаху «Мова єднання»