prujmalna1

ІІІ конференція з Інформаційних технологій

11 жовтня 2018 року, в рамках тижня спеціальності 122 Комп'ютерні науки або 5.05010101 Обслуговування програмних систем і комплексів, відбулась ІІІ студентська конференція, присвячена інформаційним технологіям. Цей захід вже став традиційним для нашої спеціальності. Доповідачами стають студенти спеціальності різних курсів, а темами доповідей – нові і цікаві розробки в галузі інформаційних технологій.

Так, цього року доповіді були присвячені безсерверним розрахункам і перспективам їхнього розвитку і впровадження (Лєщенко Іван, група 210-і), веб-орієнтованим технологіям і особливостям найпоширеніших з них (Чмутенко Анна, Рубцова Анастасія і Філатова Марина, група 410-і) та технологіям доповненої реальності (Гаврилів Анна і Черняк Олена).

Доповідачі не лише розповіли про те, чому були обрані такі теми, та що саме їх зацікавило, але й презентували власні невеличкі розробки – додаток для здійснення віддалених розрахунків та додаток з кумедною танцюючою фігуркою президента США.

В якості запрошеного спікера виступав представник факультету ЕЛіТ Сумського державного університету Гайдабрус Богдан Володимирович. Він розповів студентам про перспективи працевлаштування в місті Суми, переваги якісної освіти, яку надає СумДУ разом з Машинобудівним коледжем та запросив випускників навчального закладу до подальшого навчання в СумДУ

Ви тут: Головна Новини ІІІ конференція з Інформаційних технологій